Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdagság kontra szerelem?

Gazdagság kontra szerelem?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Nem a "csillogás" miatt, csak a kérdés szempontjából írom, hogy emeletes házban lakunk, 3 kocsink van, és apám sokat dolizik, de sokat is keres. Anyám itthon van. De nehogy azt gondoljátok, hogy reszelem itthon a körmöm és valami csodára várok, hogy jön vmi milliomos és elvesz... pont az ellenkezője vagyok. 18 éves korom óta dolgozni járok , busszal megyek be a munkahelyemre, mellette fősulizok. (már csak azért is dolgozok, hogy ne legyek otthon...) anyám "elvan" és csak azt az ürességet érzem körülötte, hogy mindene megvan és őt ez teszi boldoggá... De engem nem!! Amit kérek tőlük pénzt,az a minimális összeg, teljesen átlagos cuccokba járok, a turikat is szeretem.../ezért a szüleim egyébként nem is kicsit bolondnak néznek.../4 hónapja megismerkedtem egy sráccal a fősulin. Nem tudja az "előéletemet", nemrég elvitt hozzájuk. A szülei egyszerűen élnek, autójuk sincs, de mégis amikor elém tette az anyukája a saját készítésű sütit, majdnem elsírtam magamat...A barátom finoman, de jelezte, hogy ő is szívesen bemutatkozna az én szüleimnek...hát itt kezdődik a gond... Hogyan tálaljam szépen, hogy nehogy leessen az álla? Meg rettegek, mert szerintem akkorát csalódik, hogy helyben szakít velem...de én nagyon szeretem...hogy mondjam el??
2009. okt. 26. 13:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kíváncsi lennék mi lett a fiúval azóta, mert én is lány vagyok, hasonló helyzetben mint te, és sajnos tőlem is menekültek már el fiúk emiatt. Nem tudom mit lehet tenni, hogy egy pasi megértse, hogy a pénz nem érdekel, és hogy más miatt lenne szükségem rá... Mit lehet tenni azért hogy ne ijedjenek meg a kocsitól háztól...

2010. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!