Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből a kettőből a hagyományos...

Ebből a kettőből a hagyományosat vagy a különlegesebbet adnád? (név)

Figyelt kérdés

Krisztina vagy Ariana a két név.

Mindkettő nagyon tetszik, de hallunk mindkét oldalról hideget-meleget.

(Vezetéknév: Temes)



2013. aug. 5. 23:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

18as, az Ariel férfinév.

én is ismertem ilyet, rá is gyakran hitték, hogy lány, pedig a kis hableánynak Andersennél egyáltalán nem volt neve, Amerikában meg azt adsz, amit akarsz, fiúnak, lánynak. szekrénynek is hívhatod a gyereked.


na de. a Krisztina jobban illik a vezetéknévhez, Temes Ariana nagyon egyben hangzik, tuti, hogy folyton vissza fognak kérdezni, hogy Teme Sariana, vagy temes Ariana? a Krisztina jobb a vezetéknévhez.

2013. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Krisztina nem tetszik, Ariana nagyon szép.
2013. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekem a Krisztina jobban tetszik.

Általában én szeretem a különlegesebb neveket, de az Ariana nekem annyira fura, és erőltetett, mintha elírtak volna egy nevet.

2013. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
jut eszembe, az Ariel nevű ismerősöm egyszer azt mondta,a lánya Arianna lesz:)
2013. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ariana, de nem tudom miért nem magyarosan írjátok: Arianna, így sokkal szebb.
2013. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!