Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » őrültebe kerget a tudat, hogy...

őrültebe kerget a tudat, hogy beteg. Kiút ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

A parom szivbeteg, s emellett még sajnos más is akad...

Több mint 2 éve vagyunk együtt és nagyon-nagyon szeretjük egymást...tulajdonképpen ez egy nagyon szép középiskolai szerelemnek indult, ami már sokkal több annál...az álmaink, a céljaink közösek, és ami a legfontosabb mindkettőnknek, hogy EGGYÜTT lehessünk...már tudja mit gondolok, ha mérges vagyok és a "mi a baj?" kérdésre a "semmi"a válaszom...fél szavakból értjük egymást...sajnos van valami ami miatt nem ennyire boldog a történet...szivbeteg a párom...néha nagyon rosszul van és csak tétlenül nézem:( miközben megszakadok...ennél már csak az rosszabb, hogy pár hónapja tavkapcsolatban élünk igy ritkábban vagyok mellette...van, hogy felhiv hogy mennyire rosszul van(valakinek muszaj elmondja...) én meg csak sirok, mert nem látom a megoldást...folyton azon jár az eszem mi lesz később? én Vele akarok maradni és Vele akarok boldog lenni...nem kell más...bármit megtennék...

sajnos sokat sirok emiatt NEki meg nem beszélek erről, nem akarom ezzel is terhelni...hogyan dolgozzam fel, "hozza lehet szokni?" ...

2o-L


2009. okt. 25. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű helyzet lehet, de nem reménytelen. A párodnak nemcsak elviselnie kell a rosszulléteket, hanem a lehető leghatásosabb módon kezeltetnie magát. Persze jobb lenne, ha mellette lehetnél. Amennyiben közös jövőt terveztek, ezt kell tennie. Saját magáért, érted, a jövőtökért. A kezeések mellett pedig valószinű egy radikális életmód váltás is vár rá. A szívbetegséggel nem lehet játszani, de várni is kockázatos.
2009. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%
A szerelem mindennél erősebb! Meg tudjátok oldani! De mindenképp beszéljetek róla! Azzal, hogy nem akarod ezzel terhelni, sokkal rosszabb, mintha megbeszélnétek! Azt hogy téged mi bánt! hidd el olykor sokkal közelebb lehet kerülni ezzel a másikhoz!
2009. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval.Lehet pont ez az,ami még jobban összehoz titeket,bár én olyan beállítottságú vagyok,hogy vannak dolgok,amit inkább magamban tartok,mert nem akarom terhelni a páromat. De előbb-utóbb úgyis kibukik,mert észreveszi rajtad,hogy valami bánt. Végül is egy párkapcsolat erről is szól:osztozni a bajokon ugyanúgy,mint az örömön.Fel a fejjel!Gondolj arra,hogy sokkal jobb neki is boldognak látni téged,mint szomorúnak,tartanotok kell egymásban a reményt. Ne a jövőn gondolkodj folyton,próbálj meg a mában élni:itt van veled,és per pillanat ez a legfontosabb,különben ez megkeserítheti az együtt töltött időt. Az emberi hit mindennél erősebb,biztosan hallottál már csodás gyógyulásokról is,számtalan hasonló dologról.Ha az orvosi kezelés,életmódváltás nem segít,próbálkozzatok meg természetgyógyászattal(számtalan esetben kapnak vissza pozitív visszajelzést),és ami a legfontosabb:ne hagyd el magad. Segítségre van szüksége,arra,hogy ott legyél mellette,épp ezért most neked kell erősnek lenned,te vagy a támasza. Ajánlom A Titok c könyvet,nekem bevált,ha nem is hiszel mindenben,amiről beszél a pozitív hozzáállásban mindenképp igaza van.
2009. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2009. okt. 26. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!