Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom érdekes dolgokat...

A párom érdekes dolgokat nézett a neten. Van vajon félnivalóm?! :S

Figyelt kérdés
Ma reggel megnéztem valamit a neten, és mivel délután nem találtam, megnyitottam az előzményeket, és érdekes dolgokra bukkantam. Nem voltam itthon délelőtt, ő netezett, és nem elég, hogy sz*xchates lányokat nézegetett, beregisztrált egy sz*xpartnerkeresső honlapra, illetve facebookon nézte az exei képét. 4 éve vagyunk együtt, ezalatt az idő alatt kétszer megcsalt, én h*lye visszafogadtam. Két éve minden jó köztünk, azért nem értem ezt. Vajon meg fog csalni, újra?
2013. aug. 2. 17:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Talán harmadjára is megbocsátasz?
2013. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Menj hozzá feleségül és szülj neki 3 gyereket ,akkor meg fog változni. Ez tuti recept a buta nőknél..Bár a pasi sem észlény ha nem tudja törölni az előzményeket a böngészőben.
2013. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%

aha.

Kerestél valamit és ezeket találtad.

Belenéztem az előzményekbe most. Érdekes módon csak azt írja ki pl a fb-nál, hogy xy és a fb webcímét. Ahhoz, hogy tudd, fotókat nézett, regisztrált, ahhoz bizony nem elég rápillantani az előzményekre, ahhoz kőkeményen meg is kellett nézned, mi van a link mögött...

Az számomra simán elfogadható, ha láttad, hogy ott járt, de ha rákattintottál, több, mint tisztességtelen.

Volt nőket nézegetni hülyeség, de nincs benne semmi tisztességtelen. Ebben a történeteben nekem te vagy a rossz.

2013. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

az utolsó két év lehet azért volt jó, mert jól titkolta. Nem akarlak bántani, de én is ebben a csapdában voltam.

Ülj le vele megbeszélni, nyugodt hangon, nem úgy, mintha számonkérnéd.

Értelmes magyarázata úgy sme lesz, de legalább kiderülhetnek a dolgok. Van félnivalód.

2013. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Neki nincs facebookja, az enyémet használja. Így nem volt nehéz kideríteni, mit is nézett.
2013. aug. 2. 19:04
 16/19 anonim ***** válasza:
59%
Lehet okod félni.Kétszer megcsalt,akkor harmadjára is meg fog.Normális nő már az elsőt se bocsássa meg,ott vége a bizalomnak.
2013. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%
Hagytad félrevezetni magad amikor visszafogadtad. Ő meg úgy fogta fel, hogy akkor ezt szabad. Keress becsületesebb embert.
2013. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%
Azok után, hogy 2x megcsalt, mégis mit vársz tőle?
2013. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg hülye voltál, hogy visszafogadtad...
2013. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!