Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom érdekes dolgokat...

A párom érdekes dolgokat nézett a neten. Van vajon félnivalóm?! :S

Figyelt kérdés
Ma reggel megnéztem valamit a neten, és mivel délután nem találtam, megnyitottam az előzményeket, és érdekes dolgokra bukkantam. Nem voltam itthon délelőtt, ő netezett, és nem elég, hogy sz*xchates lányokat nézegetett, beregisztrált egy sz*xpartnerkeresső honlapra, illetve facebookon nézte az exei képét. 4 éve vagyunk együtt, ezalatt az idő alatt kétszer megcsalt, én h*lye visszafogadtam. Két éve minden jó köztünk, azért nem értem ezt. Vajon meg fog csalni, újra?
2013. aug. 2. 17:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Kár volt akkor visszafogadni.....
2013. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Á dehogy, én is csak a lottószámokat szoktam keresni az eropolis-on...
2013. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Újabb naiv lány. Már ott elrontottad, hogy visszafogadtad.Az elpocsékolt több éveddel már nem tudsz mit kezdeni,de ideje valaki olyat keresni, aki megbecsül.
2013. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Két éve minden jó közöttetek. Talán mert 2 évig nem néztél bele az internetes előzményekbe.

Dobd a francba! Miért ilyen megalkuvók a nők! Ne haragudj, de te nem érdemelsz ennél jobbat? Ilyen pasival lenni olyan, mintha kukából öltözködnél.

2013. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
nem az a kérdés, hogy meg fog e csalni, hanem hogy mikor...
2013. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Másodszorra is visszafogadtad? Először sem tettem volna!
2013. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem is kár volt visszafogadni, főleg, hogy hülyének nevezed magad emiatt.


Az, hogy az exeit megnézte, semmit sem jelent önmagában, még az sem, ha szexoldalakat néz, de a szexpartnerkeresőn való regisztráció az elég egyértelmű....


Viszont benned sincs bizalom, hiszen az előzményeket nézegeted....

2013. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Én megbocsájtottam 1 szexpartnerkeresőt és 1 k*rvás oldal nézegetését.

Aztán 2 hónap múlva ott virított egy ismeretlen szám a telefonszámlámon. Volt pofája az ÉN telefonról felhívni egy k*rvát!!! (ráadásul nem éltünk együtt)


Nehogy vele maradj, menekülj!!

2013. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Jó nagy idióta vagy...

A szex pedig nem trágár szó, mi a francnak csillagozol?

2013. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Tudod az a baj, hogy hiába írunk neked le ide puszta tényeket, attól még el fogod nézni ezt neki, ahogy a 2x-i megcsalást. Már ott megromlott az egész, de hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen, van félnivalód, sőt, a 2 év alatt is valószínűleg, amíg szerinted minden jó volt köztetek. Állóvíz vagy neki, és nem fél visszaélni a dologgal, mert ő ilyen, és csak idő kérdése, hogy mikor repülsz, vagyis: mikor talál nálad jobbat. Ha már elnéztél neki 2 megcsalást, legalább most legyél eszednél és küld el, mert akárhogy is nézzük, több soron ...-á alázott, és ezt nem kellene elnézned. Nem az a lényeg, hogy mennyire szeret, hanem hogy ő mennyire nem, hogy ezeket teszi veled, és a hátad mögött...
2013. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!