Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szemöldöktetoválást...

Szeretnék szemöldöktetoválást de anyám nem ad rá pénzt. Hiába dolgozom. Hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 18:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%

Férfi vagyok és a rajzolt szemöldökű lányok gusztustalanok. Rossz ránézni. Már pedig ha kapcsolatban vagy, a másik arcát látod a legtöbbször. (Jó, kivétel 18 alatt na. :))

Inkább maradjon hiányos, alig látható, csak természetes.


Komolyan mondom holnap megborotválkozom és odarajzolok egy borostát az arcomra.

2013. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
haha utolsó :D
2013. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
74%
#21. Képet kérünk!:D
2013. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
30%

válaszadók!

olyan szépen meg tudják manapság csinálni, hogy hirtelen meg sem lehet mondani, hogy az tetovált. Ne a tömött, full fekete vagy full barna csíkra gondoljatok! Szálasan nagyon szépen el tudják készíteni!


pl.:

[link]

[link]

[link]


ez valóban csúnya, de ilyet már épeszű ember nem csináltat, csak a fentebb linkelteket:

[link]



Kérdező! Ha dolgozol, hol a fizud?

2013. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

dehogy dolgozik...

a nekem tetszik válaszából hamar kiderült, hogy csak egy durcás kamasz, akinek nem tetszik, hogy nem az van, amit ő akar...

2013. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
egy jól megcsinált szemöldöktetoválásnak pont az a lényege hogy nem is észrevehető.
2013. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

érdekes, én mindig észreveszem, ha tetovált egy szemöldök, és a "szép" tetoválásokat is borzasztónak tartom.

minek kell ez.

2013. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"mindig észreveszem"

ez vicces.. ha nem vennéd észre, honnan tudnád, hogy az tetovált volt, csak nem vetted észre?? :D

2013. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Szerintem azért lényegi különbség van tetovált szemöldök és tetovált szemöldök között.


Van ez:


[link]


Ez a ku.rv@ ronda.


Meg van ez:


[link]


Szerintem teljesen okés, természetes hatású.


De neeeem, össze kell mosni mindent, mert csak a zöldre-kékre fakult háztető-szemöldök létezik, meg jaaaj természetesség, az a tuti, de ha pl valakinek nem nő rendesen szemöldöke, vagy valami miatt kihullott????? Az egyszerűen ugorjon le a Taigetoszról, mert a tetovált az csak sz.r lehet?

De hát csak fekete-fehér gondolkodás létezik, csak a végletek.

2013. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29-es, oké elhiszem neked. Csak gondolom árban nem mindegy. És hidd el, sokan ezen is spórolnak (mint a sminken, műkörmön, nagyon rondákat szoktak maguknak csinálni a lányok).
2013. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!