Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szemöldöktetoválást...

Szeretnék szemöldöktetoválást de anyám nem ad rá pénzt. Hiába dolgozom. Hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 18:44
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Na látom csak kötekedni tudtok.
2013. júl. 30. 19:10
 12/32 anonim ***** válasza:
83%
Hol a fizetésed ha dolgozol?
2013. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem kötekedni akarunk,csak nem értjük miért akarod elcsúfítani magadat.De hajrá,csináld nyugodtan.
2013. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
23%
na a sok proli csak 3000 Ftos szemöldöktetoválást látott még..
2013. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%

Ezt én sem értem.Ha dolgozol,hol a fizud??Mind leadod anyádnak??Hány éves vagy??

A következö pénzt nem adod oda!!!Vagy csak egy részét

2013. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%

a szemöldöktetoválás annyira de annyira közönséges.

erről lehet sajnos felismerni a kelet-európai nőket nyugat-európában :( mikor fogunk már kigyógyulni az ízlésficamból?

2013. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj,nem bántani akarnak a válaszolók, csak nem akarják,hogy te is nevetség tárgya legyél a menő tetovált szemöldökkel.


Ha pedig olyan szép,természetes hatásút szeretnél akkor add el valamelyik ruhádat vagy vállalj valami házimunkát,bevásárlást amiért pénzt kapsz. A másik meg,hogy addig ne csináltasd meg míg nincs saját kereseted és ha még akkor is akarod akkor csináltasd meg!:)

2013. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
84%
kifizessem neked? :D
2013. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
61%

a szemöldöktetkó az első lépés a lárva-arc felé.

aztán jön a sz.*opós száj, méteres műköröm, odapirított szoláriumhatás... blehh.

2013. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Add el valami cuccodat és spórolj a fizetésedből, nyilván nem ingyen dolgozol.


Mindenképpen minőségi szalonban csináltasd meg, megbízható emberrel, akinek szép a referenciája.


Egyébként meg nem értem ezt a sok szidalmazót, van, hogy a természetes néz ki szörnyűen. Nekem hiányos, kusza, formátlan, össze-vissza halványszőke szemöldököm van, barna szemhez, fekete hajhoz, természetesen hagyva úgy nézett ki messzebbről, mintha totál nem lenne szemöldököm, közelebbről nézve látszottak csak a kusza fakó szőrszálak. Egy kozmetikus se tudott neki értelmes formát adni, az is extrahamar lekopott, a szemceruzával húzogatós meg bénán nézett ki, engem pont anyám beszélt rá, hogy tetováltassam, pedig rühell mindenféle testmódosítást, szóval el lehet képelni de szép volt az a természetesség. Nekem jól megcsinálták, tetszik így.

2013. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!