Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalás, vagy sem?

Ez megcsalás, vagy sem?

Figyelt kérdés

A pár évek óta házasságban él, a nemi életük egy kicsit sivár lett. Az egyik fél talál egy levelező partnert, akivel naponta több e-mailt vált forróbbnál forróbb témákkal. (A levelezőtársnak is van párja) Eszük ágában sincs ennél tovább menni, de jó érzés kicsit megmozgatni a fantáziájukat. A levelezőtársak párjai erről mit sem sejtenek, ugyanakkor azóta mindkét fél jobban teljesít az ágyban.

Elítélendő ez szerintetek? Nem konkrét életszituáció, így nem ítéleteket szeretnék, inkább csak véleményeket, hogy ez még szerintetek belefér-e egy kapcsolatba/házasságba?



2013. júl. 29. 20:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
nekem belefér, én is szeretek ilyet csinálni. partner is kell hozzá,aki ezt elfogadja. én tuti öszinte lennék.
2013. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem férne bele. A cél nem szentesíti az eszközt.

(Idő kérdése, mikor kattannak egymásra annyira, hogy széthullik legalább egyikük párkapcsolata.)


Egyébként ha tényleg ártatlan és ártalmatlan dolog lenne, nem kérnél tőlünk megerősítést. Pontosan érzed, hogy gáz.

2013. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már nem férne bele.
2013. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
szerintem ez egyénfüggő
2013. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen az.
2013. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnám elviselni ha megtudnám hogy ezt csinálja a párom! Lehet sex közben azt a nőt gonolja helyettem (vagy fordítva).
2013. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem fér bele, méghozzá saját tapasztalat miatt... Mindketten szörnyű kapcsolatban éltünk (ugyanakkor gyávák voltunk kilépni belőle). Nekünk is így kezdődött, csak egy kis levelezgetés, semmi továbblépés, ebből majd mindketten erőt merítünk, ez volt az alapelv (mondjuk mi előtte barátok voltunk). Ebből lettünk szeretők, majd szerelmesek, mára pedig házasok :D Nagyon ritka az, hogy ilyen helyzetben nincs a tettek mezejére lépés (mondjuk úgy, szinte nincs ilyen), szóval nem fér bele egy normális kapcsolatba...
2013. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
100%
Én kissé megbántódnék, hogy a párom nem velem ossza meg a titkos gondolatait. Ez valaminek a jele. Mondjuk, hogy nem illenek össze. Ha az ember nem elég nyitott a párja felé, akkor az hosszú távon szerintem nem működik.
2013. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ez azért nem fér bele, mert tapasztalatból tudom, hogy az ilyen flörtölős levelezések mindig szerelemmel végződnek. Legalábbis az egyik fél szerelmes lesz, és többet akar majd mint egy buja levelezés.

Arról nem is beszélve, hogy nagyon pocsékul érezném magam, ha rájönnék a sivárnak mondott szexuális életünk megváltozása nem az én érdemem, hanem egy vad idegen nőé akivel hosszú ideje flörtöl.. Ilyenkor rá gondolhatott amikor szexel???

2013. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét megcsalásnak nem tekintem. De nagyon fájna, ha a párom úgy érezné, nélkülöznie kell szexuális intim dolgokat mellettem. Örülnék ha inkább velem akarná feldobni ilyenekkel az életünket és az intim dolgainkat.
2013. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!