Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg a féltesóm?

Hogy találjam meg a féltesóm?

Figyelt kérdés

Nevét, lakhelyét, korát tudom..csak épp nem találok ilyet se facebookon, se iwiwen se sehol..

Hogy találhatnám meg másképp?

Elmenni nem tudok hozzá, mert csak a várost tudom és az is az ország másik végén van.


2013. júl. 29. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is anno kerestem rokonokat neten. Írj 1-2 ottani vele egykorúaknak hogy ismerik-e esetleg de ne mondd nekik h milyen célból, csak hogy nagyon fontos és nagyon kedvesen.Mshogy sajna nem tudod...
2013. júl. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem rossz ötlet:)
2013. júl. 29. 01:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Szívből kívánom hogy szerencsével járj, az én féltesómnak csak a születési dátumát tudom, mivel a neve meg lett változtatva.:'(
2013. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Uhh.:( esetleg..őő..gyámhivatal?Mert akkor azt hiszem,hogy mehetnénk együtt egyszer.. én a vérszerinti anyámat keresem.
2013. júl. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudod a lakhelyét? Hát akkor meg van találva! Írj neki levelet! Vagy mit értesz megtalálás alatt?
2013. júl. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A népességnyilvántartó is kiadhatja az adatot tudtommal, de nem tudom, pénzért-e.

A közös szülőtökkel tartja a kapcsolatot?

2013. júl. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a lakhely alatt a várost értettem, pontos címet nem tudok.:/ azt nem tudom, hogy tartják-e a kapcsolatot. Nemhiszem.
2013. júl. 29. 08:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, akiknek nem sikerült megtalálni a rokonjukat:(
2013. júl. 29. 08:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!