Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párunk nélkül nyaralni menni?...

Párunk nélkül nyaralni menni? Gáz vagy nem gáz?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha a párunk nélkül szeretnénk nyaralni menni? Annyi történt, hogy minden évben lemegyek 2 barátnőmmel Siófokra nyaralni egy hétvégére pasik nélkül. Ebbe a párom belekötött és sértőnek érzi magára nézve, hogy nélküle megyek nyaralni, pedig rá két hétre vele is megyek Balatonra. (egy éve vagyunk együtt) L/23
2013. júl. 25. 21:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

24/30 vagyok. Azért kellett lepontozni mert mi NEM igényeljük a külön nyaralást vagy mi?

Szerintem válaszoltam a kérdező kérdésére, semmi sértő nem volt benne...

2013. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Egy hétvége simán belefér. Hosszabb időtartamú nyaralás nem nem férne bele a párom nélkül, vica versa.
2013. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Abból a kapcsolatból, ahol ezen besértődik bármelyik fél, hiányzik a bizalom, én nem erőltetném ezt így...
2013. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem gáz, semmi kivetnivalót nem látok benne.

Nálunk pont foprdítva van, ő utazik el egy fiús hétvégére a barátaival Gárdonyba, autós találkozóra. Tavaly mentem én is, idén is hívtak, de inkább nemet mondtam (az autók nem érdekelnek, a strand sz@r és drága, úgyhogy sajnálnám is rá a pénzt). Először mondta, hogy akkor ő sem megy, de inkább rábeszéltem, menjen csak nyugodtan, ha miattam hagyná ki, úgy is megbánná.

Szerintem fordított esetben ő sem sértődne meg.

2013. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok hasznos választ. Igen valóban más az értékrendünk, hétvégén volt ebből egy vita is, hogy nem értem miért nem bízik benne és miért nem hagyja, hogy nyugodt szívvel lazítsak pár napot a barátnőimmel. Végül az élet megoldotta a helyzetet, egyik barátnőm visszamondta a nyaralást.. így nem megyünk! De az biztos, hogy jövőre is számíthat rá, hogy már pedig én megyek barátnőimmel nyaralni! Remélem addigra megérti, hogy ez fontos nekem..


Még egyszer köszi a válaszokat, tényleg sokat segítettek! :)

2013. júl. 30. 07:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!