Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párunk nélkül nyaralni menni?...

Párunk nélkül nyaralni menni? Gáz vagy nem gáz?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha a párunk nélkül szeretnénk nyaralni menni? Annyi történt, hogy minden évben lemegyek 2 barátnőmmel Siófokra nyaralni egy hétvégére pasik nélkül. Ebbe a párom belekötött és sértőnek érzi magára nézve, hogy nélküle megyek nyaralni, pedig rá két hétre vele is megyek Balatonra. (egy éve vagyunk együtt) L/23
2013. júl. 25. 21:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz főleg ha egy csajos hétvégét tartotok.

Én párom ebből sosem csinál ügyet.

Mi már 4 éve vagyunk együtt, de többször is volt már hogy egymás nélkül mentünk el picit több napos hétvégékre barátokkal.

Tavaly a családommal mentem nyaralni, a párom nem jött velünk, igaz hogy meglett hívva de nem engedték szabira. Persze nélküle én sem akartam menni de mondta hogy ez nekem jár pihenjek nyugodtan.

Nem értem miért van egy hétvége miatt kiakadva.

2013. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem. Én 5 éve vagyok együtt a mostmár vőlegényemmel és minden nyáron mentünk külön is és együtt is nyaralni. Idén is így van. Ő már volt a haverokkal, én jövőhéten megyek, aztán aug. 19-től 2 hetet együtt is leszünk. Év közben is szoktunk elmenni együtt is hosszúhétvégékre, de külön is. Volt, hogy barátnőktől wellness-hétvégét kaptam, ahová négyen mentünk, csak csajok. Egy percig sem problémázott rajta a párom. Szerintem ez a normális.
2013. júl. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
94%
Kérező, ne pasival kltözz össze, hanem férfivel.
2013. júl. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
64%

Nem gáz, de elég világos, hogy a párodnak ez nem fér bele egy kapcsolatba.

Mi 4 éve vagyunk együtt a párommal és mi sosem voltunk még külön nyaralni, legyen szó akár 2 napról. Mi nem igényeljük, hogy külön elmenjünk 1-2 napra a haverokkal inkább együtt megyünk.


De ezt kapcsolat válogatja. Neked belefér, neki nem! Próbáljátok ezt megbeszélni, megoldani, mert, ahogy te is írtad ha elmész a barátnőiddel akkor az neki lesz rossz, ha nem akkor neked és bizony később egy veszekedésnél felfog hozódni, hogy "látod mit megtettem érted" stb.

2013. júl. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Én a férjem nélkül nyaraltam egy hétig a Balcsin a gyerekkel. Nem akart jönni én meg menni akartam.
2013. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz. Mi 3 éve vagyunk együtt, tavaly voltunk nyaralni, idén csak én megyek anyukámékkal és a kisfiunkkal 3 napra, szintén Siófokra. Nem az hogy megsértődik, még ő erőlteti hogy nyugodtan menjek 1 hétre. Mondjuk szerintem függ attól is, kikkel és hova mész. Ebből a családi nyaralásból nem csinál problémát, de megyek augusztus végén egy fesztiválra (este megyek, reggel jövök) a húgommal. Na azért viszont megy a hiszti..
2013. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Nem gáz,viszont egyértelmű,hogy ezen a téren teljesen máshogy gondolkodtok,más az értékrendetek.Így aztán valószínű,hogy nem illetek össze,hiszen a bizalom hiányzik az egyik oldalról.
2013. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem gáz. De nem értem, a párodnak miért sértő ez? Van életed rajta kívül is, ennyi a történet.

Nem lehet, hogy neki nincsenek barátai, akikkel eljárjon és ezért féltékeny? Ez magyarázhatja ezt a viselkedést. Mondjuk ettől még nem ártana tudatosítani benne, hogy te egy külön ember vagy, akinek van külön élete.

2013. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy csajos hétvégét tartotok. Ez neked olyan,minthogy ő elmegy a haverjaival. Ráadásul csak egy hétvége. Majd beszéltek telefonono
2013. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

A barátom a családjával volt Amerikában 3 hétig, én nem mentem, mert nincs rá pénzem, ahhoz, hogy ők fizessék meg nagyon sokba került volna. Közben én is voltam barátnőkkel nyaralni egy hetet.


Miután hazajött, elmentünk közösen is Siófokra. De egyébként tavaly is volt a szüleivel külön nyaralni, akkor meg azért nem mentem, mert gyakorlatom volt. De ebből még egyszer sem volt probléma, naponta Skypeoltunk vagy telefonáltunk.

2013. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!