Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párunk nélkül nyaralni menni?...

Párunk nélkül nyaralni menni? Gáz vagy nem gáz?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha a párunk nélkül szeretnénk nyaralni menni? Annyi történt, hogy minden évben lemegyek 2 barátnőmmel Siófokra nyaralni egy hétvégére pasik nélkül. Ebbe a párom belekötött és sértőnek érzi magára nézve, hogy nélküle megyek nyaralni, pedig rá két hétre vele is megyek Balatonra. (egy éve vagyunk együtt) L/23
2013. júl. 25. 21:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%
Mi évente 2x2 hetet töltünk külön. Nekünk így jó.
2013. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
95%
Barátnőm elment 2 hétre Montenegróba családjával. Megbeszéltük, hogy így lesz és kész. 1 hétvége az semmi! Ha 1 év után ilyen problémák vannak, az bizony baj.
2013. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem gáz, sőt. Nem vagytok ti összenőve!
2013. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
96%
Egy csajos hétvége az nem nyaralás. Menj el nyugodtan, jó szórakozást. És ne hagyd magad érzelmileg zsarolni, mert annak csúnya vége is lehet.
2013. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
95%
Pasi létemre azt mondom, hogy menj el, 1 évben 1-szer 1 hétvége az semmi.
2013. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Köszi emberek a válaszokat!! :)
2013. júl. 25. 22:10
 17/35 anonim ***** válasza:
15%
Gratulalok!Remélem becsajozik addig!
2013. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Csak csajos nyaralás? Simán menj el és ne érezd rosszul magad. Más is csinál ilyet semmi ördöngős nincs benne pláne ha utána közös utat is szerveztek. Ha már más pasik is mennének arra nekem is lenne egy-két szavam és furcsa tekintetem, hogy akkor én miért maradok ki. Remélem meg tudod nyugtatni a srácot és élvezni fogod a nyaralást!
2013. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
91%
ebben semmi kivetnivaló nincs. Megbízhatna benned annyira, h tudja nem pasizni mész. Én külföldön élek és a barátom is külföldi itt. Ő is hazamegy a szüleihez pár hétre, én is az enyémekhez. Mivel nem értjük egymás anyanyelvét nem lenne túl izgi hetekig egymás családjánál dekkolni, meg egész évben együtt vagyunk, a családja barátok sosem látják, nem fogok ilyenkor is utána loholni. Elengedem én is őt, ő is engem, esetleg egy hétre meglátogatjuk egymás szüleit is. Nálunk ez fel sem merül, h megtiltsuk.
2013. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz, inkább az a gáz, hogy a párod húzza a száját.
2013. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!