Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Auróra, Miléna, Izabella....

Auróra, Miléna, Izabella. Melyik legyen?

Figyelt kérdés
Mind a három iszonyúan tetszik, és nem tudok választani :-) Kiváncsi vagyok melyikre érkezik több szavazat :-)

2013. júl. 22. 07:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Izabella
2013. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Az Auróra egyáltalán nem tetszik.Izabella szép név,de én a vezetéknévhez a Milénát adnám.Gyönyörű név.
2013. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A vezetéknévhez az Izabella illik szerintem a legjobban.
2013. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát én az Izabellára szavaznék, de a vezetéknévhez inkább a Miléna illik. :)
2013. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

A Rákóczi Izabella olyan mint egy történelmi személyiségé valami képtárban, a kép alatt réztáblára vésve.

Rákóczi Auróra. És eldördültek az Auróra ágyúi...biztos nagyon fiatalok vagytok, különben az orosz történelemből ez a mondat "meglenne", az iskolai meg állami ünnepségekről minden éven, ahol fehérbúz-kékszoknyában vagy százszor végighallgatta mindeni annakidején. Rákóczi meg magyar, éshát így együtt...

A Milénáról valami sajtmárka jut eszembe, "könnyen kenhető" felírattal.

De ezek csak az én gondolataim, ha nektek tetszik, akár kettőt is választhattok közüle, két kerwesztnév az engedélyezett. Szép napot és bocs:)

2013. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Ha már a vezetéknév ilyen magyaros akkor a keresztnév is magyaros kéne legyen (szeritnem),de vezetéknév nélkül se tetszenek nagyon.Ha nagyon muszáj lenne választanom a 3 név közül akkor az Izabella lenne.
2013. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Elsőre az Aurórát mondtam volna, mert nekem is nagyon tetszik, viszont a vezetéknévhez szerintem nem igazán passzol.


A Miléna egyáltalán nem tetszik, de pusztán a hangzás alapján szerintem az megy legjobban a vezetéknévhez, viszont nem szerencsés egy ennyire magyar történelmi névhez szerintem ilyen idegen hangzású (divat)nevet adni.


Izabella nem rossz, anyósomat is így hívják. Klasszikus név, nemzetközi és történelmi is. Az a gond vele, hogy i-re végződik a vezetéknév, és a keresztnév meg I-vel kezdődik, ill. együtt a 2 elég hosszú.


Mi volt még a többi névjavaslat ezeken kívül?

2013. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Fuhh, nagyon sok volt a listán. Vagy 20-30 név volt, és abból huzgáltuk ki ami már annyira nem is tetszett meg nem is passzolt a vezetéknévhez, és ez a három maradt ami mindkettőnknek tetszett.


Nekem a Rákóczi Miléna tetszik a legjobban meg az Auróra. De lehet az Auróra nem lenne túl szerencsés :-)

2013. júl. 23. 06:08
 19/21 anonim ***** válasza:

Én a Milénára szavazok! Szerintem nagyon szép hangzása van, lehet becézni, nem túl gyakori még. Jól hangzik a családnévvel is.

Az Izabella is szép, becézhető, kedves és egyben elegáns név is. A családnévhez is illik, bár a szóvégi, szó eleji azonos betű zavaró lehet, mondjuk én rengeteg embert ismerek akik így viselik a nevüket, mégis érthető, ha bemutatkoznak.

A Auróráról nekem is a cirkáló jut eszembe. Én nem adnám, bár különleges és végül is szép hangzású név. A családnévvel szerintem nagyon komoly, és harcias. Rákóczi is harcolt az Auróra is...

2013. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#15-nél a pont az Auróra cirkálóval.


Gondolj bele, ha pici súlyfölöslege lesz. Csatahajó. Inkább ne.

2013. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!