Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Auróra, Miléna, Izabella....

Auróra, Miléna, Izabella. Melyik legyen?

Figyelt kérdés
Mind a három iszonyúan tetszik, és nem tudok választani :-) Kiváncsi vagyok melyikre érkezik több szavazat :-)

2013. júl. 22. 07:54
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az apának is tetszik mind a három, és ő sem tud választani =/
2013. júl. 22. 07:55
 2/21 anonim ***** válasza:
Miléna :) :) :)
2013. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Izabella. Bár nem ártana tudni, hogy mi lenne a vezetékneve, mert könnyen sülhet el hülyén a dolog.
2013. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Rákóczi a vezetéknév :-) Szerintem mindhárom megy hozzá. Direkt azokat válogattuk ki a 10 15 név közül ami mindkettőnknek tetszik, és megy is a vezetéknévhez.
2013. júl. 22. 08:03
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően Izabellát mondanék, de mivel a vezetéknevetek is i-re végződik, ez így elég nyomott. Legyen Auróra.
2013. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Auróra semmiképp, az nagyon gáz
2013. júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Izabella tetszik a legjobban ezek közül
2013. júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a Miléna a legszebb női név, a kislányomnak is ezt tervezem adni. De a Rákóczihoz nagyon nem megy szerintem, ahogy az Auróra sem, így ehhez a vezetékévhez az Izabellát adnám.
2013. júl. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A vezetéknévhez az Auróra olyan semilyen ráadásul sok az "r", Izabella az "i" miatt szerintem sem, a Miléna talán túl külföldies hangzású egy ennyire magyar név mellé, de mégsem rossz hozzá, igaz most halottam először.

Vezetéknév ismete nélkül az Izabellát mondtam volna amúgy.

2013. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok..


Azthiszem annyira megoszlik a válaszunk, hogy nem segítettünk..


Ha ennyire leszűkítettétek 3 ra, akkor szerintem ne aggódj...főleg, hogy egyik sem olyan név, ami annyira megoszlő véleményezést kapott volna (gondolom olvastál már itt cifrákat te is)

Tehát akkor szerintem vagy húzzátok ki kalapból, vagy várj a szülőszobáig, és az legyen a neve, amit ott és akkor érzel, az apjának is mind3 tetszik, szóval nem lesz gond, ráadásul 3 napig lehet még benn is változtatni a kórházban...eldöntitek melyik illik rá...

2013. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!