Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Hét hónapja együtt vagyok a jelenlegi párommal, ő nagyon ragaszkodik hozzám én viszont nagyon bizonytalan vagyok, vannak pár dolgok amit nem tudok elfogadni benne és kezdek rájönni, hogy az exemmel sokkal jobb volt a kapcsolatom és emiatt is sokat gondolok az exre. Külföldi munkavállalás van folyamatban de én egyre jobban kezdek elbizonytalanodni a kapcsolatban...szerintetek idővel meg lehet szokni a hibákat? Vagy inkább felejtsem el a külföldi munkát és a kapcsolatot is? Mennyire ajánlatos ex baráttal/barátnővel újrakezdeni a kapcsolatot? Tapasztalatokat várok!
2013. júl. 21. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben voltam én is, készültem külföldre, közben találkoztam az exemmel is...egyszer csak megráztam magam és elindultam, mindent hátra hagyva...2és fél éve vagyok itt:) új párkapcsolatom van, az exem elfelejtettem:)
2013. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az exed egy teljesen más ember volt más személyiséggel. Nem hinné, hogy annyira jobb lett volna a vele való kapcsolatod, elvégre EX lett belőle. Csak idővel minden megszépült számodra, mert 1. a mostanit hozzá méricskéled, 2. szerintem még nem vagy rajta túl. Lépj tovább és ebből hozd ki, amit ki lehet, ne a múltban vájkálj.
2013. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*hinném
2013. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!