Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tereljem a párom gyermekv...

Hogy tereljem a párom gyermekvállalással kapcsolatos gondolatait?

Figyelt kérdés

Szóval 4 éve vagyunk együtt a párommal, ő nem nagyon szeretett volna régebben gyereket. Mostanában viszont szinte minden nap felhozza a baba témát. Viccesen megjegyezte, hogy kapuzárási pánikja van :) és 2 gyereket szeretne tőlem. (29éves)

Viszont mindketten tisztában vagyunk vele, hogy jelenleg nem vagyunk anyagilag felkészülve egy babára.

Második szakmámat szerzem, bevételem 48ezer ft...

Ő dolgozik, de keveset keres.

Hogy lehetne picit kikapcsolni az agyát? Ne ezen járjon állandóan az összes gondolata? Picit elszomorít, hogy "nem tudom boldoggá tenni a páromat"


22/l



2013. júl. 20. 23:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Az anyagi érvekre mit mond?
2013. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Írj neki egy listát mit kellene venni és mennyi lenne egy hónapba csak a pelus tápszer egyből belátja, hogy ez még nem megoldható nektek.
2013. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
38%
Gyereknek gyereket szülni??
2013. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
igazából ő is tudja, hogy még várnunk kell, csak fájdítja mindkettőnk szívét ezekkel a babás megjegyzésekkel. De én még előtte dolgozni akarok, hogy kapjak GYED-et.
2013. júl. 20. 23:35
 5/28 intrepid ***** válasza:
86%
Most tanulj, azt a gyereket etetni, öltöztetni, stb kell, ha meg lesz a szakmád, - mennyi idő még? - akkor is belevághattok a projektbe.
2013. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Áprilisban végzek. Utána szeretnék elhelyezkedni bölcsiben.
2013. júl. 20. 23:45
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Tuti módszer: babás ismerősöknek ajánlgassátok bőszen, hogy néhány napra vigyáztok a kicsire. Szerintem lejjebb lohadna a lelkesedése pár álmatlan éjjel és néhány pelenkacsere után.


A férfiak kevésbé szoktak az árnyoldalakba belegondolni.

A "de szeretnék babát" kérés maximum olyan férfi szájából megalapozott, akinek már van gyereke, tehát tisztában van azzal, hogy mivel jár.

2013. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó ilyen alapon az anyának meg főleg nem megalapozott ha nincs gyereke.
2013. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%

Én azt javasolnám, hogy vágjatok bele. Egyrészt azonnal boldoggá teszed őt is, és te is meg fogod látni, hogy megérte. Egy baba a családban boldogság és szeretet és rengeteg mosolyt jelent. Anyaként úgyis másként látja az ember a világot. Képzeld csak el, hogy iskolából hazajön a kisfiad, és megölel téged és azt kiáltja neked: "Édesanyám, az iskolában ötösre feleltem és tanárnő meg is dicsért!"

Az ilyen pillanatokért érdemes élni!

2013. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

Ja vagy azt kiáltaná Anyu már megint száraz kenyér az ebéd.

Vagy éjszaka sírva kelne mert télen nincs fűtés a lakásba

2013. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!