Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Mit csináljak?...

Mit tehetnék? Mit csináljak? Hogyan tereljem el a gondolatait?

Figyelt kérdés
édesanyámnak vagyok a 20éves lánya és van egy bátyám aki még vele lakik de én már rég óta a pasimmal lakom és anyának volt egy 4 éves kapcsolata de a pasija mindig ivott és hétfön volt a atemetése és elkuldte a fonoke de a mai napon anya elesett a villamos sinen és hirtelen megilyedtem és nem látom depisnek de látom a szemébe hogy sirna de anya évek ota rivotril szed de a ami napon 2szemet vett be mert csak igy tud aludni hogy nem lesz a 2 szemtol baja
2013. máj. 14. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Könnyebb lenne, ha írásjeleket is használnál...
2013. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de tényleg nem nagyon érteni.

Nyugodj meg,gondold át,vegyél egy nagy levegőt és szép lassan írd le megint.Röviden,tömören,utána ha tudunk,válaszolunk!

2013. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két szem Rivortriltól nem lesz semmi baja. Apropó, hány mg-os Rivotrilt szed? Pl. 2 tabletta 0,5-östől semmi baja nem lesz.


A Rivotril nem megoldás, és nem lenne jó, ha minden nap többet és többet venne be. Más megoldást kell keresni. Pszichológus?

2013. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi. Vegyen ki egy kis szabadságot, te is aztán töltsétek együtt ezt az időt. Főzz neki finomakat, járjatok el sétálni stb.
2013. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!