Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egymásnál alvás már olyan,...

Az egymásnál alvás már olyan, mint az összeköltözés?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, húszas éveik elején járnak a pasijával, 2 éve vannak együtt. Nagyon sokszor alszanak a másiknál (vagyis a szülőknél), és kijelentette, hogy ő már mindent tud a másikról, hisz lényegében együtt élnek, meglepetés nem érheti.

Nektek mi a tapasztalatotok? Nagy változást hozott korábbi vagy jelenlegi kapcsolatotokban, miután egymásnál alvásból tényleges együttélésbe léptetek?


(Igazából egy részemről költői kérdés, mivel együtt élek a párommal, tudom a különbséget, de érdekel, mások hogy gondolkodnak.)


2013. júl. 17. 10:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor esik pofára, ha összeköltöznek, nem lesz ott anyuka, hogy elpakoljon a srác után és majd neki kell!
2013. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt maximum úgy mondanám hogy fél lábbal élnek együtt.

Én külön élek külön lakásba, nagyapáméba a barátnőm az anyjával lakik együtt egy házban. Én csak azért nem költöztem oda mert elég messze van a munkahelyemtől még autóval is majdnem 1 óra mire beérek a munkahelyemre, busszal meg még több lenne. A barátnőm is itt szokott aludni napokig is ha pihenős és nem kell dolgoznia. De munkaidőbe nagyon ritkán van itt, mivel neki innen nem megy közvetlen busz abba a városba ahol dolgozik.

Sokan azt hitték már hogy együtt élünk, de nem nevezném annak mert nem vezetünk egy háztartást, ő maximum a kajára valót veszi meg ha főzni támad kedve, de lényegébe csak heti 2-3 napot tölt itt. Valamikor én megyek át hozzá ha reggeles műszakba vagyok és délután lemegyek oda autóval, nagyon ritkán ott alszok de nem költözünk össze.

Mindketten 23 évesek vagyunk nagyapám lakását már árulom anyám engedélyével mert az ő nevén van, ha sikerül eladnom amire van esély szerencsére akkor egy központi kisvárosba megyünk ahol kb ugyanakkora távra van mindkettőnk munkahelye és akkor költözünk csak össze.


Tehát csak fél lábbal lakik itt a barátnőm, vannak itt cuccai, egyik laptopja is itt van ha netezni támad kedve mert jobban szeret a saját gépén netezni, meg ruhái is vannak itt.

2013. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem igaz ez, legalábbis amit én tapasztaltam az exnél.
2013. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem ugyanaz, nem ugyanolyan, de ahol stabil, egymást jól ismerő, értelmes felnőttekről van szó, ott sokkal gördülékenyebb minden, hú nem mosogat már, meg lusta, meg mittudomén, ezeket azért lehet látni egy kapcsolat elején is, azt éri csak meglepetés, aki nem akar észre venni az elején dolgokat. Az meg, hogy lakva ismered meg, igen igaz külső kis tulajdonságokra, apró szokásokra, de, hogy vizesen ledobja a törölközőt, vagy szépen kiteríti, az a személyiségén, a világról alkotott véleményén, elvein, nézetein nem változtat.
2013. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!