Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki az anyagiak...

Van itt olyan, aki az anyagiak miatt van mar csak egyutt a parjaval?

Figyelt kérdés
Miert alakult ez igy? Milyenek a mindennapjaitok? Mi az, ami miatt nem tudtok lepni? Hogy tervezitek a jovotoket?
2013. júl. 16. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

igen


várom h visszamehessek dolgozni és a kicsi ovis legyen és szelávi


az okok: nincs sex nincs kontaktus rá sem néz a gyerekekre stb....

2013. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Amikor a fagyi visszanyal egy idő után. Legyetek csak boldogok a pénzes pasitokkal csajszik. Hihihihihihihi :P
2013. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1# vok


már most is lenne elég pénzem h lelépjek tőle, de jobban szeretném ha 3 gyerekkel azért normálisan tudnánk élni


nem nyal vissza a fagyi a marha nagy fizujának a felét elviszik a hitelei amit még előtte vett fel csak titkolta addig amíg terhes nem lettem - szal ha tehetném akkor már most lépnék - de mint irtam nekem fontos h valamelyest biztonságba legyenek a gyerekek

2013. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem rád írtam egyes. hanem akik végig csak e miatt van a csávóval vagy a nővel. :)
2013. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Penzes pasi? Nagyon el vagy tevedve. A legtobbszor szo sincs penzes pasirol. Tobb volt a fizetesem, mint a parome. Az osszes megtakaritasom elment az o vagyaira es idiota uzleteire. Persze en vagyok a hulye, hogy hagytam, de biztam benne. Most megszunt a munkahelyem, kulfoldon vagyunk egy kisvarosban es ugy erzem, meg vagyok love es nem tudok felkelni a padlorol. O meg keptelen sporolni, az o vagyai mindig elorebbvaloak.
2013. júl. 16. 09:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint az első válaszoló: gyed-en vagyok itthon, ami nem elég egy albérletre meg a megélhetésre. Novemberben kezdi a lányunk a bölcsit, én januárban megyek vissza dolgozni és utána adom be a válást.


A férjem a szülés után nem sokkal megcsalt. Próbáltuk helyrehozni, én a s.ggét is kinyaltam, de újra félrement. Többet nem tudok megbízni benne, főleg hogy az egész dolgot próbálta az én hibámnak beállítani, mert 3 héttel szülés után nem álltam rendelkezésére.

Már akkor mondtam hogy elválok, de mivel bölcsiben nem volt hely magánbölcsi meg nagyon drága, így maradtam itthon. Az eleje pokol volt, de most már úgy élünk együtt mint albérlőtársak.

2013. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jólvan na kedves hölgyek csak rászálltam a témára, azt hittem így értitek. Így már más a leányzó fekvése. :P Vagyis a tieteké. :)
2013. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy ideig éltem így. Visszatekintve a problémát az önbizalomhiányom okozta. Tudtam, hogy ha elhagyom, lakást kell keresnem, millió dolgot meg kell oldanom, rengeteg pluszkiadásom lesz, határozott idejű szerződéssel volt munkám, amivel nem is kerestem túl jól... egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy meg tudok állni a saját lábamon. Nem tudtam elképzelni az életem nélküle.


Aztán megjelent más, aki udvarolni kezdett és beleszerettem. Bátorított, hogy lépjek, és ígéretet tett, hogy ha kell, segít. Ez már elég volt ahhoz, hogy azt merjem mondani, ennyi, vége.

És láss csodát, meg tudtam oldani az életem! Ez rengeteg erőt is adott: ha bármikor a jövőben ilyen helyzetbe kerülnék, biztosan nem várok majd, hanem lépek, mert tudom hogy meg tudom oldani :)

2013. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!