Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális vagy mit tehenték?

Ez normális vagy mit tehenték?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden megfogalmazni a problémám, 8 éve élünk együtt a férjemmel, nagyon sokat változott jó irányba. De van egy nagy problémánk szeretem és ö is engem, de ha épp olyan kedve van egyre durvábban beszél velem.Ha néha iszik, akkor már nagyon gáz. Ami valamilyen szinten öröklődött, mert a mamája ugyan ezt csinálja vele és mindig neki is rosszul esik. És hiába mondom neki, hogy ez nekem milyen rossz, bocsánatot kér másnap és nem akar róla beszélni. AZ esküvőnk előtti éjjel hajnal 4- ig ordított velem, majd reggel mint ha mise történt volt, és azóta se lehet vele erröl beszélni mert ha felhozom akkor már ideges. Mit csináljak, ettöl eltekintve tényleg minden rendben, tökéletes kapcsolat. De ha néha ez előjön, akkor borzasztó. Ti mit tennétek?
2013. júl. 15. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Párterápia.
2013. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem mondja el, hogy ez milyen rosszul esik, és ha megint ideges lesz, akkor mondja, hogy nem mehet így tovább. Ha iszik, vagy rosszul bánik magával, akkor legyen egy kicsit szigorúbb. Például egy ideig kerülje, hagyja, hogy ő kezdeményezzen a béküléssel. Ha nem ilyen a férje, és túlságosan nem érdekli, hogy magának rosszul esik, akkor a párterápiát ajánlom.
2013. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te ennek ellenére hozzámentél. Vagy tűrj, vagy vàlj.
2013. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ettől eltekintve minden rendben, akkor vedd úgy, hogy ez egy betegség. Így vezeti le a feszültséget, te pedig fel se vedd.
2013. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!