Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben vezessem le, h ne a...

Miben vezessem le, h ne a párom bánja?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem a konfliktusokat, megoldandó szituációkat. kivirágzom ha ilyen helyzetbe kerülök, jól átlátom, megoldom. Az a baj h megfigyeltem h jelenleg nem nagyon van ilyen és sokszor a barátommal veszekedem. Csak most jöttem rá az összefüggésre, h kreálok vmi problémát amit aztán sikeresen megoldunk és ez jó érzéssel tölt el...de ez árt a kapcsolatunknak. Szerintetek mibe vezessem le? Az olyasmi dolgok, mint sport stb nem elég jó, mert nem kihívásra van szükségem hanem konkrét konfliktusra
2013. júl. 14. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyél ügyvéd.
2013. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kihívások úgymond vannak az életemben, de azok annyira nem motiválnak. Pl vizsgaidőszak, vagy beilleszkedni valahova, annyira nem érzem magam bepörögve tőlük. Konkrét konfliktus kell.
2013. júl. 14. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyakorizz...:)
2013. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hízz meg és fogyj le.
2013. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mondom h a kihívások nem elegek. Egyébként sem vagyok hízásra képes, nagyon vékony testalkatú vagyok
2013. júl. 14. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy röhögtök, de én pl. Szeretnék indulni superbodyn 2020 ban :) eddz barátom!
2013. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki konfliktuskereső, az ugyanolyan rossz lehet mintha vki konfliktuskerülő. Az is lehet hogy csak a párod hozza ki ezt belőled. Ez teljesen reális lenne. De az is lehet hogy nálad zajlik egy olyan tudatalatti lelki folyamat amit meg akarsz oldani vagy meg kell oldanod tudattalanul. Amúgy evvel nem lenne gond, csak akkor ha már konfliktusokat generálsz, csak azért hogy megoldd, az jelentheti az utóbbit, de az biztos hogy nem találod a belső békéd és nem vagy egyensúlyban.
2013. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerény véleményem, hogy keress fel egy pszichológust.


Ez a viselkedés hosszú távon nagyon káros lesz. Ki fog hatni a párkapcsolatodra, a gyerekeddel, szüleiddel való kapcsolatodra, munkahelyi konfliktusok forrása lesz, stb.


Az nem egészséges, ha valakinek ilyen helyzetekre van szüksége a mindennapi életben.

Szintén szeretem, ha zajlik az élet, teher alatt vagyok a munkahelyemen, stresszhelyzetekben teljesítek a legjobban. De nem keresem ezeket, illetve nem akarom szándékosan előállítani.

2013. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyél mediátor. :)
2013. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez amúgy átmeneti (de azért tényleg nem rossz ha a "lelkeddel" elkezdesz törődni és tudatossá tenni a benned zajló folyamatokat)

Jóga, relaxációk, mindennapos elmélyülés stb. Ami sok embernek bevált az Balogh Béla: a tudatalatti tízparancsolata. Én nem próbáltam még de elvileg eredmény csak több alkalom után van, pl ha 10 napig hallgatod legalább 3x egy nap (akár nem odafigyelve hallgatva) akkor átrendezi a hozzáállásod és a gondolataid.

2013. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!