Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová lett az a csaj, aki...

Hová lett az a csaj, aki magáról rakott ki képet "álnéven"?

Figyelt kérdés
tegnap éjjel még láttam a kérdést, egy csaj volt a képen és azt hazudta a kérdező h ő egy férfi és be akar próbálkozni ennél a csajnál, de tök egyértelmű volt, h kamu, mert maga a csaj a kérdező. kitörölték? reagált még vmit a kérdező előtte?
2013. júl. 10. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem tetszett neki, hogy azt írtam, mintha el lenne picit hízva a csaj, mert itt a képen nekem szélesnek tűnik.:D :D
2013. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy látom törölték hisz én is hozzá szóltam és már sehol sincs a kérdés :)
2013. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerintetek is elég átlátszó volt, h nem pasi a kérdező? eleve, ilyet egy pasi nem kérdez :D szerintem...
2013. júl. 10. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyebkent az is lehet, hogy valami kedves 'baratnoje' rakta fel, azt varva, hogy majd jol leszoljak csorikamat. Az tuti, hogy nem pasi volt. :D
2013. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!