Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj vagy túl sokat gondol magáról, vagy csúnyának tartja magát?

Figyelt kérdés
Senki sincs tisztában már az értékeivel?Mostanában is,de általában ha egy lányt,vagy nőt akkor vagy teljesen átlagos és sokat képzel magáról,vagy szép,vagy átlagos,de csúnyának érzi magát.Mitől lehet ez?
2012. okt. 31. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
MÉDIA!
2012. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja erre a választ,egyébként a szépség relatív dolog


Vannak olyan szép csajok akik csúnyának tartják magukat én meg csak a fejemt fogom abban reménykedve hogy csak viccelnek és csak fel szeretnék hívni magukra a figyelmet


Az első válaszoló jót mondott.Mit látnak a mai csajok a médiában?Szilikonos műnőket stb így bemesélik maguknak hogy ők nem eléggé szépek,ezért elkezdenek használni több tonnás sminket,rúzst,mindenféle műtétet bevállalnak de a normális pasik úgyse azt a több tonnás maszlagot fogják szeretni...ha a nőknek nem ilyen férfiak kellenek hát akkor váljon egészségükre

2012. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége képtelen reálisan látni önmagát, plusz a szépséget indokolatlanul fontos dolognak tartja. De ettől még vannak olyanok, akik tisztában vannak a saját értékeikkel.
2012. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sokszor nem azért megyek oda egy nőhöz/lányhoz,hogy felszedjem,hanem hogy megismerjem,aztán ha vonzó a természete is,az már mád...De nem csak 1 típusnál,több korosztály,társadalmi réteg,bőrszín ,de ez mindenhol így van.Na meg különböző zenei irányzatúak,a"zene az életem" -től a zeneiség iránt teljesen közönbösig mindenféle,rocker,discos,minden féle.Még raszta is volt.A normális,a hagyományos hajjal,zenével,fűvel...
2012. okt. 31. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom hogy minden lány ilyen lenne, köztük szerintem én sem vagyok, de tény, hogy utálom az "én" témát. Nem szeretek az értékeimről beszélni, nem színezem magam és nem is sajnáltatom magam, hogy milyen csúnya vagyok. Jóban vagyok magammal, az értékeimet pedig majd megtapasztalja a lelkes jelentkező, ne nekem kelljen bemutatni hogy milyen vagyok.

Nehéz ezt megfogalmazni, de én pl azt vettem észre magamról, hogy nem tudok reális mondatokat szőni a saját tulajdonságaimról. Egy agy átlagossal jellemezném, de a maga nemében ez sem állja meg a helyét. Jobban szeretem, ha ebben nem a szavak dominálnak és fordítva sem szeretem ezt a szitut.

2012. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!