Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj minden? Az is ha...

Miért baj minden? Az is ha őszinte vagyok és az is ha füllentek?

Figyelt kérdés

Nekem van egy férjem aki külföldön dolgozik! Én itthon vagyok, munkám sajnos az nincs de keresem!

Ebben a hónapban úgy döntöttem hogy veszek egy kondi terem bérletet, eddig csak itthon tornáztam és mivel a párom is meglepett egy ilyen kis zsírégetővel gondoltam jobban beválna!

Nem gondoljatok egy nagyon duci nőre, kb vagy 5-6 kg szeretnék lefaragni a súlyomból, kedvtelés gyanánt!

Eddig a páromnak nem mondtam hogy néha mentem, el akartam kerülni a feszkót közöttünk, de mivel megvette úgy gondoltam hogy támogat ebben, ezért mindig közöltem hogy voltam futni meg kondizni egyebek!

Na és elkezdett velem veszekedni hogy azt mondtam hogy néha megyek és nem mindennap! Közben ilyet nem is mondtam mivel a bérlet az korlátlan és érdemes kihasználni már csak azért is hogy valóra váljon a fogyás!


Miért baj az ha őszinte vagyok???


Jobb volna neki ha hazudnék?

Elmondtam neki is de nem érti meg úgy látszik!


2013. júl. 10. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
De jó, hogy még munkád sincs, és csak ilyen problémáid vannak...
2013. júl. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tanulok egyébként szóval csak nyárra szól hogy nincs melóm
2013. júl. 10. 07:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, kicsit eltúlozta a reakciót, te pedig az ő reakcióját. Legyél nyugodtan őszinte vele, itt nincsen semmi más probléma, csak az, hogy a kapcsolatot megviseli a távolság, az, hogy sokat vagytok külön, és nyilván megértheted, mert fordítva is így van, ekkora távolságnál csak a másik szavára tudtok adni, mert nem vagytok egymás mellett.

Eszedbe se jusson hazudni, mert nem az az alapproblémátok, amire te fent kihegyezted a dolgot. A távolság a baj.

2013. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most mi a baja?!Hogy msokat elmész otthonról vagy hogy költöd a pénzét?
2013. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi a problémája. nem madárka vagy egy kalitkában. :)
2013. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem anyagiak miatt volt ilyen, hanem féltékeny. Mivel külföldön van, te meg eljárkálsz, nem tudhatja hova (oké, bizalom meg mondod, de az ördög nem alszik), ráadásul gondolom amiatt is ideges, hogy távol van, jönne haza, frusztrált...szóval féltékenység.
2013. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
DE a féltékenység sem adhat okot hisz női kondi terem! Van hogy teljesen egyedül is vagyok ott.
2013. júl. 10. 09:10
 8/9 anonim ***** válasza:
DE ő ezt nem tudhatja, hiszen külföldön van és nem a te szemeddel látja a világot, mint valami, az agyaddal összekötött kiborg, nem igaz? Írtam már, csak a szavad van, ezért jobb, ha őszinte vagy.
2013. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze azért nem is szeretnék titkolózni :)
2013. júl. 10. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!