Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képesek a szülők annyira...

Hogy képesek a szülők annyira szeretni a gyerekeiket? :D

Figyelt kérdés
Jó, tudom ez hülye kérdés :D Főleg az apukákat nem értem, a nőknél még ráfoghatom az anyai ösztönre,, meg mégiscsak ők szülték meg a gyereket:D de például a fiú osztálytársaimról olyan nehéz elképzelni hogy egyszer majd a gyerekük lesz és olyan jó apuka válik belőlük mint az enyém :D
2009. okt. 16. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
te Hülye vagy
2009. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

1.válaszoló:te vagy hülye..


kérdezőnek:


igen ezt amíg nem vagy szülő baromi nehéz elképzelni.de nagyon sokat alakul az ember miután kilépett a nagybetűs életbe...valószínűleg moyst még a barátaid se tudják elképzelni,h.apák/anyák lesznek,de pár év,és teljesen más lesz a világnézetük...

2009. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
#most
2009. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

hülye kérdés szerintem is...

ez kb. olyan volt, hogy miért süt a nap?

én sok, már valóban szülőt sem tudok elképzelni apai vagy anyai szerepben..de ezért nem írok ki kérdést...

2009. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés, valóban. Azért azt gondold meg, hogy (rendszerint) az apák is átélik, hogy az övék a gyerek. Az ő testük, öröklési anyaguk, életük folytatása. Néha elromolhat, átmehet tulajdonlásba(az én házam, az én kocsim, az én fiam, az én családom) vagy büszkeségbe( az én tehetségemet örökölte...) és az ilyen esetekben jönnek be a nagy drámák, lázadások. Az tudja a gyerekét igazi szeretettel szeretni, aki amúgy is érzelemdús, sokakat szeret, és ezt a szeretet hajlamot még megsokszorozza a saját gyerekével kapcsolatban. Sok férfi elfogadja a "hozott" gyereket is sajátjának, és szívből szereti. Ez mutatja, hogy igazán önzetlen, szívbéli ember.
2009. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Lövésem nincs. Most fogok szülni, de egyszerűen ösztönösen mondok le érte dolgokról és már most imádom.

A férfiaknál ez fokozatosan alakul ki, de ők is képesek beleszerelmesedni a gyerekeikbe, még ha ezt az osztálytársaidról nem is tudod elképzelni :D

2009. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!