Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nagyon féltékeny. Mit...

A párom nagyon féltékeny. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És milyen szituációkban féltékeny amúgy?
2013. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ha más férfiakkal beszélek, ha csinosan megyek valahova. Mindig megkérdezi, hogy kinek akarok tetszeni.
2013. júl. 2. 19:49
 13/16 anonim ***** válasza:
Szereted? Érdemes ebbe a kapcsolatba további energiákat fektetni?
2013. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szeretem de nem tudom hogyan változtassam meg.
2013. júl. 2. 19:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Gondold át mennyire szereted, megéri-e a türelmet és mutat-e fejlődést. Mi fokozatosan építettük le a barátom hisztijeit, őt kb az összes nője hülyére vette, anyja távolabbi iskolába küldte, hogy ne legyen otthon annyit, szóval jó kis csomaggal kaptam meg. De minden vita után idővel belátta az igazam, engedett a szorításon. Pár hónapja azt mondta az első barátnője vagyok, aki mellett ennyire biztonságban érzi magát, megköszönte, hogy nem dobtam ki az első balhéja után egyből. De ez az én sztorim. Nem mindig garantált a happy end...
2013. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha ugy érzed megéri probálkozhatsz sokmindennel: pl. te is számodkéred kinek a kedvéért öltözködik, miért beszélget más nőkkel stb stb. Had érezze milyen érzés ez.
2013. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!