Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék magamnak pótapát?

Hol találhatnék magamnak pótapát?

Figyelt kérdés

Apukám alkoholista, sosem voltunk jóban, nem foglalkozott velem. Egy éve egyáltalán nem beszélünk egymással...

Nekem nagyon hiányzik egy normális, vicces apuka, nem is tudom, milyen érzés lehet! :( Amikor meglátok egy apukát a lányával, ahogy nevetnek, jókedvűen beszélgetnek, sírni lenne kedvem! Borzalmas érzés. Azt hiszem, ez az oka annak is, hogy fiúkkal egyáltalán nem tudom, hogyan kell viselkedni.

17L


2013. júl. 1. 23:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Uhh, hát, akkor nehéz ügy. És anyukád nem is akar elválni?
2013. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Egyszer jártam egy ilyen lánnyal egy évig, aki hozzád hasonló cipőben járt. Sokszor éreztem magam mintha az apja lennék inkább. Ha úgy vesszük neki se volt rossz, mert valamilyen apapótlék voltam neki, meg nekem se, mert eléggé apafigura vagyok. Nagyjából egy korú veled az exem. Én most 20 vagyok.
2013. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12. es


és még mindig vele vagy ?

2013. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem már nem.
2013. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 napoleon15 válasza:

Na sziasztok .

Látom ki van a csapat.Én is ebben a cipőben járok.

Láttátok már a Mallory szerint a világ cimű filmet?

Nézzétek meg.

Pótapa??? Én speciel már nem ragaszkodom ahhoz hogy pótapát keressek,mert egy mostoha nem jönne jól.

Lehet ,hogy abban a családban nekem már nem helyem vagy a mostoha kikezdene velem .

Nem tudom mi a megoldás, azért nyitottam meg ezt kérdést, mert azt hittem meglelem benne választ.

2013. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!