Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék magamnak pótapát?

Hol találhatnék magamnak pótapát?

Figyelt kérdés

Apukám alkoholista, sosem voltunk jóban, nem foglalkozott velem. Egy éve egyáltalán nem beszélünk egymással...

Nekem nagyon hiányzik egy normális, vicces apuka, nem is tudom, milyen érzés lehet! :( Amikor meglátok egy apukát a lányával, ahogy nevetnek, jókedvűen beszélgetnek, sírni lenne kedvem! Borzalmas érzés. Azt hiszem, ez az oka annak is, hogy fiúkkal egyáltalán nem tudom, hogyan kell viselkedni.

17L


2013. júl. 1. 23:04
1 2
 1/15 anonim válasza:
48%
apakomplexus, te az idős pasikra fogsz gerjedni
2013. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
41%
Itt a papi, gyere ide :)
2013. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne halgass az elsőre soha nem tudja miről beszélsz! Én is hasonló helyzetbe vagyok és nagyon rossz látni másokat mikor boldogak és önfeledt örülnek az életnek jól érzik magukat talán még anyagilag is jobban állnak sőt biztos is , sajnos az élet néha igazság talan de vannak nálunk rosszab helyzetben élők is mindig ezzel tudom magam meg nyugtatni. De én se tudtam és másig se tudok ez ellen mit kezdeni. sajnos nem mindenkinek szép és boldog a gyermek kora csak sokan ezt nem tudják.
2013. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van most már nem parázok, hogy 50 évesen nem fogok majd 20as csajokat találni magamnak:)
2013. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3. F21
2013. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Uhh, ez tényleg rossz lehet. Én el sem tudnám képzelni, hogy nem beszélek az apukámmal, nagyon szoros a kapcsolatunk. Anyukádnak nincs barátja? mert Ő végülis lehetne az. Hm. De igazából ha nncs meg a kötődés kis korod óta, az már nem olyan sajnos.
2013. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én nagyon szeretem szeretgetni a fiatal lányokat, bár én elég fiatalosan nézek ki, nem vén embernek.
2013. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szivesen lennék a pótpapad
2013. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én 100%ban apa nélkül nöttem fel kedves kérdező. Tudom milyen érzés az mikor nicns kivel barkácsolni vagy focizni az udvaron. hidd el rosz érzés de ez is csak megerősít minket mert igy azt a szeretetet amit nekik adhattunk volna azt beleinvesztálhatjuk a kapcsoaltokba. :)
2013. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem vágyom idős barátra, max. 19 éves fiúval járnék!

Egy pótapukára viszont így is szükségem lenne. A szüleim nem váltak el, úgyhogy nincs anyukámnak új barátja.

2013. júl. 1. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!