Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kínosan érzem...

Mit csináljak? Kínosan érzem magam emiatt. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy anyukámnak lett egy új pasija és neki van egy tesója. Azt vettem észre, hogy össze akarnak hozni vele. Erre utaló okok; amikor ott vagyunk náluk: adj egy puszit neki, menj oda hozzá, beszélgess vele, ülj mellé. Szóval kínosan érzem magam előttük. A fiú helyes de egyáltalán nem az esetem és ráadásul 20 (!!!) éves! Légyszi segítsetek! 13/L
2013. jún. 29. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen azt szeretnék, ha barátkoznál vele, és nem pedig össze akarnak boronálni vele.
2013. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha véletlenül mégis össze akarnak boronálni vele:kérd meg egy fiú barátodat,hogy játsza el a pasid szerepét akkor biztos leszálnak rólad.
2013. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy de! Egyszer amikor anyáék beszélgettek akkor tisztán hallottam, hogy milyen jó lenne ha összejönnének.
2013. jún. 29. 16:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
20+13? Szerintem vagy félreértettél valamit, vagy a szüleidnek elment az esze. Kérdezz rá, ez a tuti.
2013. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha anya megtudná hogy barátom van 13 évesen teljesen kiakadna. Mindig azt mondja hogy ez neked még túl korai. A fiú osztálytársaimra is furán néz, mert nem szereti ha olyan fiúkkal barátkozom akiket nem ismer.
2013. jún. 29. 16:52
 6/13 anonim válasza:
De ha anyud azt mondja,hogy ne pasiz akkor honnan veszed,hogy összeakar hozni valakivel?
2013. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ő akar nekem pasit.
2013. jún. 29. 17:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos h nem ertettel félre valamit? Nagyon fura lenne ha össze akarnának hozni vele.
2013. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd már meg anyukádat, hogy jól hallottad-e!:)
2013. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jajjj... Dehogy akarnak úgy összehozni vele, csak azt akarják, hogy jóban legyetek. Az, hogy hallottál egy ilyen beszélgetést, szerintem csak hülyéskedtek egymás közt.
2013. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!