Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehetne tenni?

Szerintetek mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról lenne szó, hogy anyukám 49 éves beteg iszonyatosan kevés rokkantsági ellátást kap. A betegsége miatt nem tud dolgozni én segítem öt anyagilag, mert hiába van egy nővérem sem fizikálisan sem anyagilag nem lehet rá számítani. Van egy barátom akivel 3,5 éve együtt vagyunk aki most nagyon el akar menni másik városba. A problémám az hogy azt érzem két tűz között vagyok. Mert ha nem megyek a barátommal rosszul esne neki az olyan mint hogyha én semmilyen jövöt nem terveznék vele, viszont ha itt hagyom az anyukámat akkor meg az nem lenne jó. Kezdek félni hogy nekem igy anya miatt sose lesz normális életem. Egyszerűen nem tudom mit tehetnék. Pedig oktober végén több mint valószinű h el kellesz döntenem hogy hogyan tovább...Légyszi segítsetek.
2013. jún. 29. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se vesd ki a nyakadból anyukádat, ő a vérrokonod.A barátod meg ma van, holnap meg lehet, hogy nem lesz.Anyukád csak rád számíthat.Erről szerintme a barátoddal kéne beszélni, hogy mit lehetne tenni.Ha szeret, megérti, hogy neked valamilyen módon muszáj támogatnod anyukádat.
2013. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. nem azzal van a baj, hogy nem érti meg, hogy támogatnom kell anyukámat. hanem azzal hogy a barátomnak nem esne jol hogyha nem mennék vele. Nem szeretnék senkit sem megbántani az az igazság....Nagyon szeretem a barátomat meg az anyukámat is. Csak ha mindig anyát kell istápolnom akkor nekem igy sose lesz igazi életem. Mert igaz lehet pasim 100 de mind a 100 ott fog engem hagyni evégett mert ugye senki nem akarna olyan csajtol valamit akivel nem lehet közös jövöt tervezni az anyja végett...Nem tudom hogy mit csináljak nagyon rossz ez igy....A távkapcsolatok meg amugy sem müködnrk.
2013. jún. 29. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak penzzel eleg segitened, azt megteheted masik varosbol is. Ha viszont tobb segitsegre van szuksege, akkor gondold vegig, hogy mi lenne, ha egyedul maradna, es nem boldogul. Lehet, hogy masik pasit kene keresned, akibe szorult egy kis empatia id.
2013. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolj bele. A pasid megharagszik h nem mész vele.

De anyukád nem haragszik meg ha elmész, de összetöröd a szívét, ami 1000x rosszabb! Anyukád csak 1 van. Pasid lehet még sok. A csávód eléggé önző, ha ezt elvárja tőled és nem támogat, hanem szedi a sátorfáját és lelép. Tisztázd le magadban. Én is voltam hasonló helyzetben és napokig bőgtem, de nem az anyámat hibáztattam, hanem az akkori pasimat, aki elment nélkülem, mert nem volt képes várni 3hónapot, míg helyrejöttek a dolgok. Tehát tisztázd ezt le, de arra gondolj, hogy te ha az anyukáddal maradsz, azzal nem bánthatsz meg senkit, max. a csávód egóját, de úgyis túléli és ha tényleg ilyen önző alak, akkor hagy menjen. Nem kár érte. ha pedig szeret, akkor veled marad és támogat. tudod...a fogadásban is az van, hogy "jóban-rosszban" nem pedig "Kazinbarcikán-Miskolcon"

2013. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!