Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vigasztaljam meg? Mit...

Hogyan vigasztaljam meg? Mit mondanátok neki, mit tegyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány, eléggé el van keseredve, szeretnék senki segíteni, de én nagyon nem vagyok jó a vigasztalásban, meghallgatom, csak ez is segít valamennyit, de nem nagyon tudok neki mit mondani, mit tegyen. A családjában háború dúl, a bátyja más országban él, teljesen meg van bolondulva, a másik tesója is padlón van, a szülei pedig válófélben, az apja lelépett szó nélkül, mert összeveszett az anyjával, nem is akar beszélni még a gyerekeivel sem. Az anyja alapból egy kissé agresszív személy, mindenért a barátnőm szív. Mindenki mindenkivel csak veszekszik, és ezt nem igazán tudja tovább elviselni, már nagyon régóta ez megy. Emellett a nagy szerelme is szörnyen viselkedik vele, olyan módon féltékeny, hogy az hihetetlen. Nem enged neki semmit, szó szerint semmit. Hiába beszél vele, nem hat, de nagyon szereti, bármit megtenne érte, soha nem hagyná el, bármilyen rossz is ez így neki. És mindennek a tetejében még a barátai is megbolondultak, teljesen mássá váltak és vagy elhagyják vagy minden hülyeségbe magukkal akarják rántani. Szóval jelenleg minden rossz körülötte, nem tudom mit mondjak neki...
2013. jún. 27. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne legyél lelki szemetesláda. Beléd fújja az orrát, és kidob a kukába.


Járni nem fog veled, barátok se lesztek. Mire jó ez?

2013. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés. Egyébként meg jóban vagyunk, mondhatni barátok. És hogy mire jó ez? Szeretnék neki segíteni, mert képzeld el, vannak még emberek, akik örülnek ha segíthetnek másnak. Ő is szokott nekem, én is szeretnék, csak nem igazán tudok ezekre a dolgokra mit mondani.



Most olvastam csak át, amit írtam, az első sorban a "senki" az "neki" szeretett volna lenni, elírtam, bocs.

2013. jún. 27. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!