Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy kérés ez?...

Szerintetek nagy kérés ez? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel megismerkedtem és megbeszéltük, hogy semmi mást nem akarunk egymástól egyenlőre a sexen kívül. Ma megkérdeztem tőle, hogy van-e más csaj is akivel így összejárogat? Az volt a válasza, hogy nem akar beszámolni a dolgairól. Pedig csak egy igent vagy nemet kértem, a dolgokon nem változtat. Ez nagy kérés szerintetek? Had tudjam már, hogy más csajt is .... -e.
2013. jún. 26. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van, semmi közöd hozzá! Föként, hogy csak arra vagy jó, hogy legyen, akit meg...
2013. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd hozzá. Ha megbeszéltétek hogy csak szex van köztetek, akkor tök mindegy hogy van e neki más, vagy nincs. Minek kérdezgeted? Nem tartozik rád, erről szól a kapcsolatotok.
2013. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem nagy kérés. De ha csak szex van megbeszélve, akkor nem mindegy? Ez esetben nem tartozik neked beszámolóval. Én így arra tippelnék, hogy komoly kapcsolata van valakivel, és azért nem beszél. De lehet, hogy nincs igazam, csupán nem akarja, hogy azt hidd, te vagy az egyedüli.
2013. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Igen nagy kérés, és én sem számolnék be róla, de szánalom vagy hogy csak szexet akarsz.. ezt felénk nagy betűs k*vaságnak hívják

21/F

2013. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ha beéred azzal, hogy a szextárgya legyél, ne akarj lelkizni vele. a kérdésed pedig már az a kategória.


egyébként szomorú az egész, és úgysem megy ez sokáig, bele fogsz szeretni, és szenvedni fogsz. már most faggatni akarod, tehát már most nem éred be a szexszel, csak megalkudtál... :(

2013. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy majd pont neked fog beszámolni arról, hány csajt tart még az ingyen krvájának.


Amúgy, ha te tényleg csak szexet akarsz tőle, mit érdekel ez téged? Valami mégis van, mi?


Azt megkérdezhetem, hány éves vagy?

2013. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

attól függ

ha óvszerrel védekeztek,akkor nincs jogod tudni,mert csak sexben egyeztetek meg,viszont ha más módon,akkor jogod van tudni,mert akkor fennállhat a veszély,hogy elkapsz valamit

2013. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 belbolyhocska ***** válasza:
77%
Hát olyan szinten érthető lenne, hogy nem akarsz semmit elkapni, azért mert ő mással van... De mivel ez csak érzelemmentes szex, semmi közöd hozzá, sőt.. Egyáltalán nem kérheted számon, mert nem vagy a barátnője. Valószínűleg neki nagy kérés, mivel az az ő magánügye. Én se mondtad volna el neked.
2013. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

aki lepontozott,magyarázza már meg,hogy mi nem volt hasznos a válaszomban?

2013. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha neki és nekem sincs párkapcsolatom csupán jól akarjuk egymást érezni az miért k.r.vaság?? Egyébként 23 vagyok. De nem szeretnék elkapni semmit, ezért érdeklődtem hátha...
2013. jún. 26. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!