Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen időben milyen PROGRAMOT...

Ilyen időben milyen PROGRAMOT tudtok ajánlani vasárnapra egy 9 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Tropicariumon kívül? amit a gyerköc és mi is élveznénk a Párommal.
2009. okt. 14. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt válogathatsz kedvedre:


[link]


[link]

2009. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Családi kreatív-délutánt! Lehet szerintem társasjátékozni, kézügyességet igénylő és fejlesztő dolgokat csinálni, pl. apróbb tárgyak elkészítését, akár virágcserépből figurákat, különböző termésekből, falevélből, papírból, szalvétából, tésztából, bármiből képet készíteni, origamizni, üvegfestékből matricát csinálni, stb. Ezek olyan bentülős szórakozások, nem tudom, nálatok ez mennyire jön be, nálunk nagyon beválik még felnőttek körében is!
2009. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, ez eszembe sem jutott:D
2009. okt. 14. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Fiú vagy lány?

Uszoda,ha szereti a vizet,mozi,a házi barkácsolás akkor jó,ha érdekli és nem "első"találkozásról van szó,amikor is nem szeretnéd,ha kellemetlen kérdések jönnének elő.

2009. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csodák Palotája !!!!! Én 4 éves koruktól viszem a gyerekeket, imádják. Gyereknek, felnőttnek egyaránt élvezetes.


Egy jó Kalandpark, ugrálóház (IV. ker. Fóti úton, XVII.kerben, X.kerben, stb., sajnos csak Pestieket tudok) Hogy abban mi a jó a felnőttnek ? Hogy van 3-4 szabad órád a pároddal, amikor nem lehet leülni a TV elé, sem mosogatni, sem más házimunkát folytatni, csak ülni egymás mellett, dumálni, nevetni, közben a gyerkőc 5 percenként odarohan, hogy szomjas, éhes, de ez a legkevesebb. Esetleg elhívni gyerek barátját, osztálytársát, ismerőssel mégis jobb.


Bowlingozni ! Kibéreln 2-3 órára egy pályát. Nagy nevetések, verseny, sültkrumpli, hamburger, kóla, (hiszen ez is hozzátartozik a mai gyerekeknek az önfeledt szórakozáshoz, hogy lehet egészségtelen gyorskaját is enni.)

2009. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Öcsém jön hozzánk, mert én már elköltöztem otthonról, csak mindig hiányzok neki.:) Meg hát apuéknak is lesz szabadnapjuk:D

Párommal nem vagyunk otthon ülősek, sem tv előtt ülősek szerencsére:)


Csodák palotája, majd akkor lesz jó, amikor már lesznek gyerekeink, mert így az öcsémnek sem jó, hogy nélkülünk játszik.


A bowlingozáshoz nem kicsi még? Nem is bírna akkorát guritani.


Barkácsolni imád, de apuval "dolgoznak" mindig.

2009. okt. 14. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy a bowlingozáshoz kicsi legyen valaki :) Mi gyakran eljárunk barátokkal, persze csak próbálkozunk, a szórakozás kedvéért megy az egész, nem a verseny miatt. Múltkor egy kb négy éves "rózsaszín" kislány játszott a szüleivel, meg gondolom a család barátai lehettek. Nagyon jót szórakozott ő is, és a felnőttek is. A legkönnyebb golyót (azthiszem tán 4-5 kiló) könnyedén elbírja már egy 9 éves srác. Ha más nem gurítja :) Amúgy tényleg jó móka :)
2009. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt kifelejtettem, hogy a kislánynak abból állt a játék, hogy apuka odatette a golyót a vonalhoz, a kislány pedig neki ment, vagy "belerúgott"... de nagyon élvezte, ha nem talált el egy bábut sem, akkor is :)
2009. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!