Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Molesztál. Elmondjam?

Molesztál. Elmondjam?

Figyelt kérdés
A férjem egyik haverja már többször egyértelműen kijelentette, hogy szívesen lefeküdne velem. Nekem ez nagyon zavaró, kellemetlen. Viszont a férjem nagyon kedveli őt, most bosszantsam fel ezzel? Én megmondtam a havernak neki, hogy nem, köszönöm, de csak próbálkozik. Nem akarok jeleneteket, csak azt, hogy tényleg hagyjon békén :(
2013. jún. 26. 14:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

DE miért hagyod ideáig fajulni a helyzetet?

NEM kell vadállatnak lenni ahhoz, hogy kezeld a dolgot!

Csak nyisd ki szépen a szádat!


1) szólj a párodnak;

2) ha pedig legközelebb közeledik a fickó, akkor jó hangosan közöld vele, hogy mindenki hallja: "Hányszor kérdezed még meg, hogy lefeküdnék-e veled? NEM voltam világos? Ennyire nem tiszteled a haverodat?".

2013. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Molesztál, vagyis hozzád nyúl meg ilyenek? Vagy csak szavak vannak?
2013. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem nyúlt sosem, egyelőre csak mondogatja. Meg hogy a párom úgysem tudná meg. Én viszont nem csalom meg a férjem senkivel.

A telefonos rögzítés jó ötlet, csak épp nem tudom, hogy lehetne megoldani.

És ha felkeresném, és elmondanám neki, hogy hagyjon békén, különben elmondom a férjemnek?

2013. jún. 26. 14:44
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor zaklatás.
2013. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%

Ne keresd fel és ne mondj neki semmit. Azzal, hogy húzod a dolgot és fenyegetőzöl csak azt éred el, hogy még kevésbé fogja komolyan venni. Addig mond el amíg nem kerülsz egyszer félreérthető helyzetbe. Ha tagadja, hát tagadja onnantól már a férjeden múlik, hogy hogy kezeli a dolgot. De az már az ő szégyene, ha nem a feleségének hisz és nem állítja le.


23/F

2013. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Egyszer azt mondta, hogy túl fiatal vagyok, hogy megmaradjak egy férfi mellett, és tapasztalatokat kellene gyűjtenem. Két éve vagyunk házasok, én 22 vagyok, a férjem 28. Ez a haver 30 körüli, nem tudom fejből.


Azt hiszem, megvárom, amíg még egyszer megpróbálja, és akkor hangosan közlöm vele a nemet, ahogy az egyik hozzászóló mondta.

2013. jún. 26. 15:05
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez az ember nem tudja, hol a határ. Eleve, a barátja feleségével kezdett ki, majd pedig ilyen pofátlan megjegyzéseket is tett... undorító. Egy jó nagy pofont megérdemelne!

Kérdező, állj a sarkadra és mondd meg neki a magadét, ha még egyszer próbálkozni mer, rohanj a férjedhez!

2013. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%

Nekem ebből az jött le, hogy neked igen is tetszik, hogy ez a haver igy viselkedi, csak azt szeretnéd látni, hogy ez másoknak még normális e. Én már az első alkalommal elmondtam volna a páromnak! Ez egyszerüen gáz!!!

Mond el mihamarabb, vagy nem fog jól kijönni ebből a dologból!

25N

2013. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mi szeptemberben valas kozeli allapotba kerultunk es elkezdtuk osszerakni a kapcsolatunkat.


Amit a parom mondott az teljesen ledobbentett:

Az egyik "baratom" tudva azt, hogy en Nemetorszagban melozom felhivta a felesegemet es nyiltan ajanlatot tett, hogy menjen fel egy legyottra.


Azota a "baratom" nem a baratom tobbe. Nem kommunikalok vele. A legutobbi talalkozon majdnem leutottem.


A paromra viszont azert vagyok merges, hogy en ezt csak evek multan tudtam meg. Hogyan vedjem meg a csaladomat, ha a fontos infok nem jutnak el hozzam?


En elmondanam a helyedben...

2013. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de ne legyél már ilyen nyomi:) Igenis áruld be a férjednek,hogy milyen g*rény a csávó,te meg szóljál rá a pasira erélyesebben,hogy menjen a halál fa**ára. Ha ilyen kis ímmel-ámmal utasítod el lehet,hogy csak úgy veszi,hogy kéreted magad és azért nem áll le. Nem kell ehhez jelenet. Meg különbenis,ő kezdte.

22L

2013. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!