Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Molesztál. Elmondjam?

Molesztál. Elmondjam?

Figyelt kérdés
A férjem egyik haverja már többször egyértelműen kijelentette, hogy szívesen lefeküdne velem. Nekem ez nagyon zavaró, kellemetlen. Viszont a férjem nagyon kedveli őt, most bosszantsam fel ezzel? Én megmondtam a havernak neki, hogy nem, köszönöm, de csak próbálkozik. Nem akarok jeleneteket, csak azt, hogy tényleg hagyjon békén :(
2013. jún. 26. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Hát kerüld el
2013. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Már rég elmondtam volna.

Ha a bizalom oké, a kapcsolat elég erős... akkor nem lenne kérdés, hogy kinek hisz a férjem és kire lenne joggal mérges (nem rám, az biztos - tudja, hogy én még véletlenül se bátorítottam az illetőt).

2013. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Férjeddel beszéld meg, mert ilyenkor szoktak lenni a félreértések, ha pl ez a haver letapiz vagy erőszakkal megcsókol...
2013. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyszer állj keményen a sarkadra és küldd el alaposan és fenyítsd be, hogy szólsz a férjednek. És nem árt ha felveszed telefonra az egészet ha a férjed kételkedni mer.


Egyébként meg ne is haragudj de talán a férjednek is joga lenne tudni, hogy kikkel is barátkozik lehet ő lenne az első, aki leszedi a fejét a pasinak. Az, hogy kedveli nem jelent semmit azért kedveli mert nem tudja, kivel van dolga.


Ezt a kis lelki fájdalmat hamar túl fogja élni nem hiszem, hogy neki ilyen barátokra lenne szüksége.

Ennyire azért már működjön a kommunikáció egy házasságban!!!

2013. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Én elmondanám, a férjem lecseszné, ő közölné, hogy csak vicc volt, erre jönne, hogy nem vicces, és ideális esetben abbahagyná, s a haverság is megmarna. Vagy max összevesznek, de akkor meg nem is kár ezért a cimbiért. Azért más feleségével kikezdeni még poénból se okos dolog.
2013. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 monstersophie. válasza:
90%
szerintem egyértelmű, hogy mondd el.akár most rögtön is. ha szeret gondolom nem a "haverja" mellé fog állni.
2013. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti ,hogy elmondanám a páromnak ! Vegye csak észre milyen álszent a barátja ... Majd ő lerendezi vele !!!
2013. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a viselkedésed. Már régen elküldtem volna az anyjába, sőt a férjemtől ezt várnám el és minimum megszakítanám a kapcsolatot vele.
2013. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a "nem, köszönöm" minden, csak nem meggyőző. Állj egy kicsit a sarkadra. Gondolom, azért nem adta még fel, mert még sosem küldted el a fenébe (nem ezzel a szóval). Csak kétszer ordítsd le és feladja.
2013. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a vadállat típus, de akkor lehet, hogy legközelebb egy pofont is lekeverek, ha még egyszer elkezdi. Már kezd feltűnő lenni, hogy nem akarok még csak egyedül sem maradni vele, amikor átjönnek a haverok :-/
2013. jún. 26. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!