Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom féltékenynek lenni a...

Van okom féltékenynek lenni a barátnőmre ezek után?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy disznóságot műveltem, de megnéztem barátnőm facebookját (el is mondtam neki). Van egy srác, aki folyton megkörnyékezi, igazából haveri szinten vannak, közös a társaság, és az egyik beszélgetésben az volt, hogy szintén próbálkozott, amihez hozzáfűzte, hogy tudja, hogy ezek csak a bókok szintjén maradnak. A barátnőm azt írta, hogy igen, ő sokkal többet veszítene ezzel. A srác azt mondta, hogy ettől még szeretné, és erre a barátnőm írta, hogy is akarja, de nem akar valamivel szembesülni.

Kérdőre vontam a barátnőmet, ő elmondta, hogy a srác gyakran próbálkozik, de mindig visszautasítja, bőven lett volna rá már alkalma, és azt is elmondta, hogy még mielőtt összejöttünk volna, akkor érzett valamit iránta. Igazság szerint azért furcsa, mert egyébként nagyon jól megvagyunk, minden este nálam alszik, közösen tervezgetjük a dolgokat, idilli a helyzet, komolyan érzem, hogy szerelmes belém. Mikor megkérdeztem, hogy ez mi, azt mondta, hogy jelentéktelen, pillanatnyi dolog, és nem az számít, hogy mit ír, hanem az, hogy meg is teszi. Mi nektek a véleményetek? Mi lehet ez?



2013. jún. 26. 01:33
1 2
 11/15 anonim válasza:
Az az igazán meredek, hogy nézegeted a facebookját,meg az, hogy mások még biztatnak is ebben! Arról nem írtál...volt valami okod, hogy belépj..? Valami előzmény? Nyilván nem, csak marhára unatkoztál,na nézzük meg a facebookját, hátha ott van valami izgi, és pechedre találtál is. Meg is érdemled. Ez az alapvető bizalom hiánya..mi lesz később?
2013. jún. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Már ne haragudjatok, de

1, Mi az, hogy nyilván nem volt előzménye? Ezt te költöd hozzá, nem fogok egy kisregényt írni, próbáltam a lényegre koncentrálni.

2, Flörtölök a barátnőmmel, mint mondtam, az egyéb körülmények alapján képtelen vagyok elképzelni, hogy baj lenne, ezért is nagyon furcsa, hogy ezt írta.

2013. jún. 26. 11:17
 13/15 anonim ***** válasza:
Amikor a sráccal találkozik, akkor kettesben szoktak, vagy csak a srác is ott van abban a társaságban, ahova a barátnőd megy?
2013. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Annyira látszik, hogy ki pasi és ki nő a hozzászólásokban! :D

Kedves nők! Ha nem flörtölök veletek egy kapcsolatban, akkor az a megoldás, hogy másokkal találkozgattok kettesben?

Vagy esetleg a tudtomra hozni, hogy jól esne még több?

Na ez a baj sztem, ez a női felfogás. Ha valami nem tetszik, akkor vigyázz, mert elhagylak! :) Nevetséges!

Én sem flörtölök senkivel, tudom, hogy a nőknek ez fontos, de ha valaki ilyen sz.rságok miatt felad egy kapcsolatot, az mehet is a csába sztem!

2013. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Dobd ki a ri.bncot.....remélem azóta megtetted!!
2013. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!