Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom féltékenynek lenni a...

Van okom féltékenynek lenni a barátnőmre ezek után?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy disznóságot műveltem, de megnéztem barátnőm facebookját (el is mondtam neki). Van egy srác, aki folyton megkörnyékezi, igazából haveri szinten vannak, közös a társaság, és az egyik beszélgetésben az volt, hogy szintén próbálkozott, amihez hozzáfűzte, hogy tudja, hogy ezek csak a bókok szintjén maradnak. A barátnőm azt írta, hogy igen, ő sokkal többet veszítene ezzel. A srác azt mondta, hogy ettől még szeretné, és erre a barátnőm írta, hogy is akarja, de nem akar valamivel szembesülni.

Kérdőre vontam a barátnőmet, ő elmondta, hogy a srác gyakran próbálkozik, de mindig visszautasítja, bőven lett volna rá már alkalma, és azt is elmondta, hogy még mielőtt összejöttünk volna, akkor érzett valamit iránta. Igazság szerint azért furcsa, mert egyébként nagyon jól megvagyunk, minden este nálam alszik, közösen tervezgetjük a dolgokat, idilli a helyzet, komolyan érzem, hogy szerelmes belém. Mikor megkérdeztem, hogy ez mi, azt mondta, hogy jelentéktelen, pillanatnyi dolog, és nem az számít, hogy mit ír, hanem az, hogy meg is teszi. Mi nektek a véleményetek? Mi lehet ez?



2013. jún. 26. 01:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nincs okod rá féltékenynek lenni még.

De legközelebb ne vald be,hogy nézegeted a fészbukját,mert ennek nem lesz így jó vége.Ugyanis féltékenynek fog titulálni,meg elmondja majd,hogy kiakarod tulajdonítani,ellenőrizgeted..stb.Ennek a következménye lehet,hogy elfog hagyni.

Viszont ajánlom,hogy továbbra is nézegesd a fészbukját(ne mindennap,hanem úgy 3-4 havonta),mert megvan az esélye,hogy megfog csalni.


Emlékszel arra a zenére,hogy "Kicsit túl szép.."?

Na,hát ez egy kicsit túl szép.

Nem disznóság,amit művelsz,a mai világban sajnos ez teljesen jogossá vált.Nehezen lehet az emberekben megbízni.

Aztán most kövezzetek meg,álszent birkák!

2013. jún. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy most már törölni fogja a dolgait!

És ha megbocsájtod neki az ilyeneket, akkor azt fogja érezni, hogy bármit megtehet.

Én is szoktam ellenőrizgetni, nincs ebből semmi, de inkább ne mond el neki, csak ha már olyat tesz, ami nem fér bele a kapcsolatotokba, ez így tényleg csak tönkreteszi, rontja az egészet.

Hidd el, hogy anők sokkal nagyobb százalékban ellenőriznek téged és sokkal rafináltabbak általában a férfiaknál. A legjobb taktika ha hülyének tetteted magad, akkor sokkal nyíltabban csinálják a dolgaikat, sokkal kevésbé lesznek óvatosabbak! Én azt tettem volna a helyedben, hogy nem mondom el neki, sőt még biztattam volna, hogy talizzon a pasival, hagy bújjon csak ki a szög a zsákból. Ha meg nem bújik, az csak jó!

Most már sokkal jobban résen lesz és sajna nehezebb lesz lefülelned.

Szerintem.

2013. jún. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szoktak találkozgatni, mondjuk heti egyszer, de elég sok Facebook üzenetet néztem, és ezen kívül semmi sem volt. Volt olyan időszak is, amikor 3-4 hónapig nem találkoztak, volt, hogy 2-3 hetente, igazából változó. Ez az egyetlen üzenet volt furcsa.
2013. jún. 26. 02:02
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja és ezekről mindig tudok.
2013. jún. 26. 02:03
 5/15 GonZOO válasza:
40%

Jogos a kérdésed, viszont Én egészen más oldalról közelíteném meg.

Szerintem NEM kell nézegetned a facebook cuccait.

Az erre fordított energiádat inkább arra fordítsd, hogy mi az amit tehetnél érte még pluszba, hogy még véletlenül se akarjon másik irányba kacsintgatni.

Ha már egy jó ideje együtt vagytok, akkor tudod azt is, hogy mivel tudsz a kedvében járni. (Ne légy sablonos!)


Ha továbbra is csacsog a másik emberrel akkor meg kérd meg szépen, hogy fejezze be, mert ez téged zavar és neked rosszul esik, ha erre ráförmed, vagy nem az megfelelő utat válassza, akkor kérdezd meg nyugodtan tőle, hogy neki hogyan esne, ha Te ugyanezt művelnéd vele szemben.


Szerintem vagytok annyira intelligensek, hogy ne egymás mögött éljétek az életeteket... (lásd: fb csacsogás és fb nyomozás)

2013. jún. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó! Te nő vagy, ugye? :)

Ezek után még járjon a kedvében jobban? :)

2013. jún. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És te utolsó mit gondolsz?
2013. jún. 26. 02:28
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon meredek, hogy egy másik fiúval találkozgat a barátnőd.

őszintén, én csak akkor tudnék kettesben másokkal találkozgatni, ha nem venném komolyan a barátomat.

2013. jún. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is az utolsó válaszoló véleményén vagyok! !! Durva,hogy találkozgat egy másik pasival akár barátság ürügyén .Miért ketten találkoznak ? Mi olyanról diskurálhatnak ,amit te nem hallhatsz ? Ha annyira csak(!) barátok,te is ott lehetnél ! Zavaró ,ha te ott vagy ?! Akkor nem tud a nyomulni ,nem tudnak flörtölni ? Nekem biztos ezek jutnának az eszembe .+ Ha a barátnőd tudja,hogy bejön a srácnak,pláne nem találkozna ketteseben vele,hogy ne adja a lovat alá! Forditott helyzetben a barátnőd nem akadna ki,ha találkoznál más lánnyal ugyanilyen okból kifolyólag ? Ez igy az én szememben nem lenne oké !
2013. jún. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na ezért van ennyi válás. A kérdező és a hozzászólók hozzáállása miatt. Nem találkozhat kettesben mással? Nem beszélhet vele? Nem flörtölhet vele?

Mert te kérdező fix, hogy nem flörtölsz a bnőddel. Azt hiszed ha megvan ,akor úgy is maradtok és kész.

2013. jún. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!