Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye hogy gáz a 18. születésna...

Ugye hogy gáz a 18. születésnapomat a szüleimmel eltöltenem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem... Az én születésnapom sosincs megünnepelve, mert Karácsony előtt születtem pár nappal és a barátaim - mivel normális emberek - akkor már a Karácsonyra készülnek.
2013. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
En pont etelmergezest kaptam elotte, szoval otthon fetrengtem es a csaladom ette meg a tortamat. Ez se erintett annyira rosszul, mert ott volt anyukam, es a legjobb baratnom, ergo azok akiket nagyon szeretek. Sokkal inkabb ez, mint egy olyan "emlekezetes party, amibol a vegen nem emlekszel semmire". Ja, es hidd el, a 18 is pont olyan, mint a 17 meg a 19. Annyit veszel eszzre a nagy felnottsegbol, hogy vehetsz legalisan dohanyt, de ha van eszed, akkor nem fogsz.
2013. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
amennyire készültem mindig is a 18. szülinapomra, úgy nem lett belőle nagy durranás. én minden szülinapomat nappal a családommal töltöm, este pedig a barátaimmal. tizenéves korom elején tartottam csak gáznak, hogy a szüleimmel ünnepelek.
2013. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
nem gáz !!!!
2013. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
az előző a nővéremnek is nem sokára(párnap) itt a 18. szülinapja és ő is velünk tölti ,és neki sem gáz!!!!!
2013. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ne sírj már. Tesóm születésnapjára kapott egy kólá-t azt el volt intézve.
2014. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!