Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni? (lent)

Mit tudnék csinálni? (lent)

Figyelt kérdés
jelenleg 16 vagyok, a szüleim együtt vannak, semelyik se alkoholista, drogfüggő, vagy pszichopata. anya indulatkezelési problémákkal küzd, apám egészen átlagos, kivéve, hogy eddig kétszer ébredtem arra, hogy taperál, régebben csak párszor volt olyan, hogy nézte, hogy alszom, ami még talán normális, párszor belesett a zuhanyzóba, de egyszer kb. fél éve elkezdte simogatni a combom az éjszaka közepén, én felébredtem rá és addig forgolódtam, amíg bele nem unt. tegnap az ő szobájukban aludtam a földön, mert festik a szobám. arra ébredtem hajnalban, hogy apám a mellemet "pöckölgeti" és markolássza, nekipasszíroztam magam a falhoz, így békén hagyott. nem tudom mit kéne tennem, mert bizonyítani nem tudok semmit még ha szólnék is valakinek, és ki lenne az a bolond aki bevallaná, hogy igen, tapogatom a lányom?
2013. jún. 21. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukád se hinne neked? :/
2013. jún. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem. összegezve apám tűnik a legnormálisabb embernek a családból, majd pont róla hinnék el, hogy zakkant. :c
2013. jún. 21. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég szomorú,hogy apád molesztál. Esetleg nem tudsz kamerát felhelyezni valahova,hogy rögzítse mit művel veled? Ma még csak simogat,holnap majd megerőszakol vagy mi? :/
2013. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell eltűrnöd, hogy molesztáljon. Mondd meg neki, hogy szólni fogsz anyukádnak, aztán pedig a rendőrségnek, ha nem hagyja abba. Ha ez nem hat, akkor legközelebb, ha erre ébredsz, szólj rá hangosabban vagy próbáld valahogy felébreszteni anyukádat. Azt már nehezen tudná kimagyarázni, mit keres melletted éjszaka, és tanúd is lenne.
2013. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az előzővel egyetértek.

ha most hagyod, akkor kihatással lesz a későbbiekben a kapcsolataidra és a szexuális életedre is.

ha pl egy szobában vagytok anyukáddal, akkor miért nem mondod azt hangosan, hogy apa, hagyjál már békén?

nem hinném hogy megkockáztatná másodjára is.

2013. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!