Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Elegem van az emberekből. Mindenki azzal piszkál, hogy vékony vagyok. A családban is és az iskolában is. Szeretnék ezen változtatni! Na de hogyan? Akármennyit és akármit eszek nem tudok hízni!! Max. fél kiló ha feljön. Genetika, édesanyum is ilyen volt kiskorában mint én. Milyen sportot kezdjek el űzni? Izom is jöhet felőlem vagy zsír is. Nekem mindegy, de nem akarok vékony lenni. A karom nagyon vékony és a lábam is.

173cm/53kg/17éves lány Bp


2013. máj. 13. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Kisugárzáson múlik minden.

Kb olyan vékony vagyok, mint te, ráadásul férfi. 26 évesen 60-62 kg vagyok, és 177 cm.

De mivel engem ez nem érdekel, nem az látszik rajtam, hogy folyton szorongok. Egyetlen-egy beszólást sem kaptam, vagy legalábbis nem emlékszem rá ergo nem lehetett olyan jelentős a dolog.

Ha téged konkrétan nem zavar, hogy vékony vagy, akkor a többiek sem fogják rajtad köszörülni a nyelvüket.

2013. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóképp vagyok én is, google-be bepötyögöd szépen, hogy hízókúra, találsz róla infót.
2013. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem zavar! Főleg, hogy mást is.. -.- Ha őket nem is zavarná, akkor is engem zavarna. Köszönöm. :)
2013. máj. 13. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy vérvizsgálatra is elmehetnél, mert akár cukorbetegségre is utalhat ez a dolog. Nem feltétlenül, de benne van a pakliban. Egy egyszerű cukorterheléses vizsgálattal ezt ki lehet deríteni.
2013. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!