Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös vagyon? Párom autót...

Közös vagyon? Párom autót vett hitelre ami teljesen az ő nevére került, a hitel is egyedül az ő nevén van.

Figyelt kérdés
Az autót 4 hónapig használtuk, majd elhagyott. Az autót azóta max elsuhanni láttam mellettem. Most (2 év után) keresett meg hogy fizessek neki 400000 ft-ot mivel a bank visszavette az autót és még 800000-t kell fizetnie, aminek a fele engem illet meg mivel az közösen szerzett vagyonnak számít szerinte. Igaza van??!
2009. okt. 11. 20:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igazán "leleményes" és jó nagy sz*r alak a Te exbarátod, de ne aggódj, ha egy icipici esze van, nem fog bíróságra menni, de amúgy is estélytelen lenne a nyerésre. A gatyája rámenne a bizonygatásra, hogy Ti az autó vásárlásakor élettársak voltatok, vagyonközösségben éltetek és hogy azóta is "közös vagyon" a kocsi (ami ugye hazugság lenne).

Tudod, azért megkérdezném a helyedben tőle, ha a kocsit a szakítás után rögtön eladta volna, amikor még nem volt rajta ennyi adósság és maradt volna belőle pénze, akkor is rohant volna hozzád, hogy azt megfelezze veled, vagy csak az adóságal ennyire bőkezű?

2009. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nehogy bedőlj neki. Ha ő vette a saját nevére és csak élettársak voltatok őt terhel minden. Gondolom próbál zsarolni ezzel-azzal és lenyúlni még a végén....Örülj hogy megszabadultál tőle.
2009. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!