Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az őrületbe kerget a 'családom...

Az őrületbe kerget a 'családom'! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 vagyok.Nem tudok elköltözni, mert még nincs jövedelmem. Tanulok még 2 évig, mellette szoktam diákmelót vállalni, de az a tandíjra megy el. Teljesen kikészítenek. Mindenki egy idegbeteg itthon. Van egy bátyám, ő a kis kedvenc, állandóan szívja a véremet, nem lehet vele 2 értelmes szót váltani. Állandóan olyan szituációkat teremt, amikor megalázhat, és persze anyum apum mindig engem hord le, még akkor is ha konkrétan nem csináltam semmit, csak kéznél vagyok a cs*esztetésre. Apum mikor elmegy mellettem mindig megjegyzéseket tesz, hogy ilyen meg olyan kis sz*r vagyok. Anyummal állandóan üvöltöznek, veszekednek. Anyum is mindig ordít velem, és állandóan lelki terrorban tart, bűntudatot kelt. Nem bírom tovább...Szeretetben és nyugalomban akarok élni valakivel. Van barátom 3 éve, de se veled se nélküled, szerintem nem igazán szeret, nem lehet rá számítani, de ez más téma...Tele vagyok komplexusokkal, utálom magamat.
2013. jún. 17. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Határozd el magad és keress megoldást. Én is voltam ilyen helyzetben, először halasztottam egy évet, kerestem bentlakásos munkát és otthagytam a családom. A barátom meg kidobtam.

Persze nagyon melós, de meg lehet oldani. Mindig meg lehet oldani. Csak eléggé kell akarni.

2013. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nálam detto ugyanez a helyzet, majdnem minden nap ordít velem anyum meg nevelőapám -.- Én szerencsére most vizsgázok utána próbálok valami melót keresni, aztán albérletet, max lakótársat keresek ha egyedül nem bírom, de innen el kell tűnni... Ha még 2 évig tanulsz és mellette nem tudsz elmenni dolgozni akkor ezt addig el kell viselned :/ Tudom, hogy gáz, de nekem is mindenki ezt mondta, hogy tűrjem...21/L
2013. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Üdv az életben!

Dolgozni kell, mások is azt csinálják. Lehet hétvégén, délután, éjszakai árufeltöltést, miegymást keresni. Ha még a lottón nem nyertél.

Sok család él összezárva több generációval, kényszerből? El kell viselni mindenki hülyeségét, sajnos.


Csak ne utáld magad!

Menj koleszba, albérletbe (közösen, barátnőkkel nem lehet olyan vészes).

A barátod biztosan nem az igazi, ha nem tudsz rá számítani, nem segít.

2013. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hétvégi meló?+diákmeló

+minden amiből pénz termelhető

Rettentően nehéz lesz, de megoldható

Esetleg kolesz, vagy 2-en béreltek házat (valakivel)

meg hát ugye a kajád is magadnak kell álni.

Megoldás2 : Próbáld meg a minimumot otthon tölteni, hétvégén melózz, aludni menj haza,

hétköznapokon tanulj könyvtárakba. stb. :)

ami pénzed meg lesz jó lesz sok dologra.

2013. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, látom, nemcsak én járok ilyen cipőben. Hogy mi a megoldás...szerencse.
2013. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem akarok egyenlőre elköltözni, kibírom talán suli végéig. A könyvtár egy nagyon jó ötlet! Köszi!
2013. jún. 17. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!