Nyaralás kérdés?

Figyelt kérdés

Elmennétek úgy nyaralni ha még most fogtok hozzá a felújításhoz??


Havi fix jövedelem kb 300-400 ezer forint,a felújítás kb 1,5 -2 millió valószínűleg!


Csak két éjszakára mennék, de nem tudom a párom hogy akar majd hozzá viszonyulni.

És kb innen 100. km az út és a szállás éjszakája kb 2500 Ft


2013. jún. 17. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Előreláthatólag mikorra fejezitek be a felújítást?
2013. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezek szerint 20 ezerből kb ki is jönne az egész.miért ne mennétek,a fizetésből szerintem futja.de hát ti tudjátok az anyagi helyzeteteket.
2013. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Többre is.


Spórolunk,felujitunk mi is,de arra figyelünk hogy kéthavonta egy 3 napos hosszúhétvége beleférjen,kocsiba ülünk,és lelépünk pihenni,nem azon az 50ezren múlik már.

2013. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan mennék. Pihenni szükség van, egy picit kikapcsolódni. A szállás olcsónak tűnik, 100 km sincs messze. Én egy hétre is elmennék simán a helyetekben.
2013. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is mennék. Nem azon a pár 10 ezer forinton múlik szerintem a felújítás, pihenni pedig néha egy kicsit kell.
2013. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm a válaszokat! Akkor már csak a páromat kell rábeszélni, kíváncsi vagyok bele megy-e :)
2013. jún. 17. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Igaz,hogy sok kicsi sokra megy,de a 2 milliós felújítás nem a pár tízezer forintos nyaraláson fog elcsúszni ebben biztos vagyok.És kikapcsolódni kell.
2013. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!