Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek 24 év korkülönbségnél?

Mit tegyek 24 év korkülönbségnél?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.Édesapámnak volt egy gyermekkori barátja,aki sokszor jött hozzánk. 16 éves koromtól mindig vonzott valami a barátjában. Édesapám meghalt néhány hónapja. A barátjával aki 44 éves egyre többször összefutunk az utcán,órákat beszélgetünk. 3 éve folyamatosan mondja hogy ő nem tudja megmagyarázni mit érez irántam,de úgy érzi szerelmes belém.Szinte minden nap felhív hogy hogy vagyok,találkozzunk stb. Nem feltétlen szexelni akar,nemrég ketten voltunk a lakásukba hajnal 3 ig feküdtünk az ágyon és beszélgettünk.Ha meglátom megáll a világ számomra,pedig nem helyes,sőt pénze is alig (mielőtt valaki azzal jönne hogy biztos gazdag) és mégis imádok vele lenni.Átgondoltam mi lenne ha összejönnénk: mindenki ítélkezne rólunk,lenéznélek, anyám pedig idegösszeroppanást kapna ha megtudná,mivel anyu-apu-és ez az illető 18 éves korukig osztálytársak voltak. De már 2 éve nem csillapodik ez az érzés. Abba belementem hogy szex lehet közöttünk,de úgy hogy szigorúan kettőnk közt marad. Ez a dolog 2 hónapja tart,de egyre jobban hiányoljuk a másikat.

Tanácsot szeretnék kérni,mit tegyek . Köszönöm


2013. jún. 16. 01:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nevetséges, hogy amikor valakinek tényleg van tapasztalata a témában, és azt leírja, az képes eljutni 22%-ig úgy, hogy egyetlen kifogásolható sort sem tartalmaz, csak épp amit írt, az ütközik a karóba húzott seggel a világról alkotott egydimenziós elképzeléseitekkel.


9-es, sovány vigasz, de egy zöld kezet azért kaptál. Maradjatok boldogok. :)

2013. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem nős,gyermeke sincs!
2013. jún. 16. 22:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk 30 év van 11 éve vagyunk együtt
2013. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

9: A "világ" megérzi a szereterezgéseket, irritálja őt és ellene drukkol. Ennyi. Akinek a kapcsolatában van igazi szeretet, az számíthat erre.

Mostanában nem bántanak már Titeket?

2013. jún. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha valóban szereted, vállald fel!!! Nagyon boldog tud lenni az ember ha akar. Tudom miről beszélek, nekem is volt nagy korkülönbséggel kapcsolatom. Életem legmélyebb és legőszintébb kapcsolata volt. Évekig tartott és más miatt lett vége, nem a korkülönbség miatt.... Mindig jó szívvel fogok rá emlékezni.
2013. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!