Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy felejtsem el? Ekkora korkülönbségnél felejtős?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok és régóta nagyon tetszik egy fiúk, aki 19 éves. És pont ez a baj, hogy szerintem a korkülönbség miatt nem is jönne össze velem, ráadásul szerintem tök ronda is vagyok...mondjuk mások mondták már, hogy szép vagyok, de szerintem csak azért mondták, hogy ne sértsenek meg vagy hogy jobb kedvem legyen.

És annyira rossz látni, amikor más lányokkal beszél, vagy amikor más lányok ölelgetik és én is olyan szivesen odamennék hozzá, csak félek, hogy elküldene a p.csába, mert hozzá képest még nagyon gyerek vagyok. Most is annyira sírhatnékom van emiatt :( Próbálok rá minél kevesebbet gondolni, de nem megy...Mit csináljak?


2012. nov. 11. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
*egy fiú, bocs..
2012. nov. 11. 21:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem nagy a korkülönbség!Miért nem közeledsz hozzá? Lehet kisülne valami jó is a dologból!?
2012. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem 4ev abszolut nem nagy korkulonbseg.ez meg teljesen a normalis kategoriaba sorolhato. viszont az onbizalmadat egy kicsit erositeni kene,mert igy aligha fog eszrevenni. es ne sirj.inkabb cselekedj :-)
2012. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát végül is ha mások szerint is így van, csak nem lehet annyira sok ez a 4 év. Csak eddig ugye azért nem mertem lépni, mert féltem, hogy úgy is lekoptatna. Bár már előfordult, hogy szemeztünk. Csak mondjuk ebben se vagyok annyira biztos, mert lehet, hogy csak azért nézett, mert én is néztem őt? :S

2012. nov. 12. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!