Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek 24 év korkülönbségnél?

Mit tegyek 24 év korkülönbségnél?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.Édesapámnak volt egy gyermekkori barátja,aki sokszor jött hozzánk. 16 éves koromtól mindig vonzott valami a barátjában. Édesapám meghalt néhány hónapja. A barátjával aki 44 éves egyre többször összefutunk az utcán,órákat beszélgetünk. 3 éve folyamatosan mondja hogy ő nem tudja megmagyarázni mit érez irántam,de úgy érzi szerelmes belém.Szinte minden nap felhív hogy hogy vagyok,találkozzunk stb. Nem feltétlen szexelni akar,nemrég ketten voltunk a lakásukba hajnal 3 ig feküdtünk az ágyon és beszélgettünk.Ha meglátom megáll a világ számomra,pedig nem helyes,sőt pénze is alig (mielőtt valaki azzal jönne hogy biztos gazdag) és mégis imádok vele lenni.Átgondoltam mi lenne ha összejönnénk: mindenki ítélkezne rólunk,lenéznélek, anyám pedig idegösszeroppanást kapna ha megtudná,mivel anyu-apu-és ez az illető 18 éves korukig osztálytársak voltak. De már 2 éve nem csillapodik ez az érzés. Abba belementem hogy szex lehet közöttünk,de úgy hogy szigorúan kettőnk közt marad. Ez a dolog 2 hónapja tart,de egyre jobban hiányoljuk a másikat.

Tanácsot szeretnék kérni,mit tegyek . Köszönöm


2013. jún. 16. 01:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nős?
2013. jún. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Az érzelmek mellé nem árt egy kis logika is...24 évvel idősebb, nagy valószínűséggel, korán lennél özvegy, ha hozzá mennél, ha gyereket is szülnél neki akkor azt hinnék a pasiról, hogy a nagyapja...Amúgy meg a te életed, 24 vagy, azzal jársz akivel akarsz, anyud meg majd megbékél, bár szerintem nem igazán oké ez a dolog. Simán barátok nem tudtatok volna lenni?!
2013. jún. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Te, az nem gondolkodtat el téged, hogy édesapád alig néhány hónapja hunyt el, az gyerekkori jóbarátja pedig képes a lányát /téged/ kezelgetni...? Anyukád gyászának a közepébe szartok bele!
2013. jún. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Ciklon! Egy 20 eves no eseteben nem beszelhetunk pedofiliarol! Ha hallgattal volna gyermekem....
2013. jún. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Szia Kérdező,

Voltam ilyen helyzetben, 21 voltam, ő 54. Nagyin megmozgatta a fantáziámat, az tény. Viszont amit jól gondolj át-anno ezt mondták nekem is:

Most fiatal vagy, 10 év múlva, sőt 20 év múlva is az leszel, érzelmi,testi vágyakkal. Vajon ugyanúgy meg tudod majd kapni tőle ezeket?

Ezt jól gondold át!

Persze kivéve,ha csak pár alkalomban gondolkozol.

2013. jún. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

"Abba belementem hogy szex lehet közöttünk,de úgy hogy szigorúan kettőnk közt marad. "


De hát könyörgöm, miért?

Akkor már nekem a fordítottja volna a logikus!

Titkos szex? Minek??

2013. jún. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Ha tényleg szerelmes vagy, ne törődj a társadalmi berögzült hülyeségekkel, nem kell nyárspolgárnak lenni. Lehet ugyan, de boldognak lenni szerintem jobb stratégia. Többen tanácsolták, hogy időutazz egy kicsit a jövőbe, hogy megnézd, hogy akkor is jó-e ez neked így, aminek van némi alapja, de valójában bármit is gondolsz most, úgysem tudod előre, hogy mit fogsz érezzni egy hónap, egy év, három év, tíz év múlva, ha most belekezdesz. Jó esélye van, hogy pár hónap után nem akarod tovább csinálni, ahogy annak is, hogy hosszútávú dolog lesz belőle. Az egyetlen, amid van, az a jelen, és ha a jelenben őszintén őt akarod, és ez kölcsönös (és nem azért kölcsönös, mert friss hús vagy, és negyven fölött már minden ilyen lehetőséget meg kell ragadni), akkor szerintem nincs miért nem belevágni. Mégegyszer: a boldogságod szerintem sokkal fontosabb, mint a társadalom (legtöbbször teljesen értelmetlen) normái.


Ami a családi szálakat illeti, értem, hogy anyukádnak ez sokkoló lenne, de egészséges esetben nem a szüleinknek választunk párt, hanem magunknak. Nem gondolom, hogy bárki tartozna a szüleinek azzal, hogy a saját boldogságát az ő érdekeik miatt feláldozza. Egy szülő legyen annyira érett, hogy felnőtt ember módjára, hisztériázás nélkül képes legyen feldolgozni a felnőtt lánya döntéseit. Nem kell, hogy tetsszen neki, vagy hogy támogasson benne, de az a minimum, hogy feldolgozza és elfogadja.


És ha feltétlenül utazni akarsz a jövőbe, tedd meg, és gondold át, amit az az egy-két értelmes válaszoló mondott, de ha már ott vagy, nézd meg azt is, hogy ha most nem mellette döntesz, évekkel később megbánod-e, hogy mindenféle külső körülmények miatt megfutamodtál.


Ügyesen. :)

2013. jún. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Nemrég én is jártam egy nálam húsz évvel idősebb pasival. Egy hónapig jártunk aztán rá untam.
2013. jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

12 év házasság van mögöttünk 3 gyönyörű gyerek, aktív házassági élet, minden pillanat boldogság azóta is. Én 24 voltam ő 48 mikor kezdődött, a világ hülyének nézett minket, mondta mindenki a magáét...hozzáteszem, mi egy csók után összeköltöztünk és nem foglalkoztunk a világgal! Jól tettük.

Ahogy olvasom ezen az oldalon, meg az életben tapasztalom, nem a korkülönbség miatt nem működnek a házasságok...

2013. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon foglalkoznék vele a helyedben. Családja van, nős?
2013. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!