Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, asszonyok, mennyit...

Lányok, asszonyok, mennyit költötök magatokra havonta a családi kasszából sminkekre, parfümre, kozmetikai szerekre, ruhára, cipőre?

Figyelt kérdés
Csak amit magatokra szoktatok költeni általában.
2013. jún. 15. 21:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

3-4 havonta max 5 ezres parfüm, de leginkább avonos 2-3 ezres.


Sminkre mostmár nem nagyon, tavaly volt egy félév, amikor minden héten vettem valamit (megtaláltam a beauty blogokat), ebből a készletből most elleszek pár évig. Max spirált kell vennem félévente, de csak mert rám romlik, ritkán sminkelek.


Kozmetikai szerek, 3-5 havonta kell pótolnom az arctisztító, tonik, arckrémet (1-2 ezer darabja), attól függően milyen évszak van, télen kevesebbet kell használnom, tovább bírja.


Ruhát csak leértékelések alatt veszek ha veszek, idén még csak egy 2 ezres szoknyát vettem, és maximum még egy-két ing van a listán, mert tönkrementek a fehér ingeim az évek alatt. De mivel sokat fogytam így tele a szekrényem az 5-6 évvel ezelőtti szinte vadiúj ruháimmal, így erre még egy darabig nem kell költenem.


Cipő, hónapok óta szeretnék venni valami lányosabb cipőt a tornacipőm helyett de nem találok. Szóval tételként inkább az évente vagy félévente vett max 2 ezres tornacipőt írnám fel, mert azért hóbortként mintásakat hordok, nem simát. Téli cipőm évek óta ugyanaz, jól bírja a strapát, nyárra szintén évek óta meglévő sportszandálom van (mindkettőt ajándékba kaptam de 10 ezres tételek voltak), illetve 2-3 évente max 2-3 ezres topánkát veszek.


Egészségügyi és állandó dolgokat nem számítva (tampon, betét, fogkrém, dezodor - max 3 ezer/hó) szerintem havi max 3-4 ezret költhetek ezekre ha éves szinten összeszámolom és leosztom havi szintre.

2013. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki válaszolt!
2013. jún. 17. 17:13
 23/23 anonim ***** válasza:
Havi 20 ezret és te mennyit költesz kérdező?
2013. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!