Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és a szüleim...

13 éves vagyok és a szüleim nem engedik hogy találkozzam a pasimmal. Mindíg azt mondják hogy csak 13 éves vagyok! Mindíg a barátnőmmel megyel miközben ő is ott van. Mit tegyek hogyan tudnám megfűzni szüleimet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 13:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Próbáld meg elérni, hogy ilyen téren (mármint pasizás) is megbízhassanak benned. Ha komolyan gondolod ezt az egészet, szerintem a legegyszerűbb, ha bemutatod őt a szüleidnek, így ők is látni fogják, hogy kivel szeretne a lányuk találkozni.

Adj nekik időt, hogy megismerjék a srácot! Nem szabad siettetni semmit.

Az meg, hogy a barádnőd is ott van mellettetek, illetve vele engednek csak el, csupán annyit jelent, hogy a szüleid féltenek. És teljesen igazuk van.

2008. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Ennyi idős koromban engem sem engedtek el a szüleim "pasizni". Nem is maradtam le semmiről...Te sem fogsz. Különben is, mi az, hogy pasim? És mitől lesz azzá? Hidd el ráérsz még. Amikor majd másként fogod hívni. Akkor talán a szüleid is elnézőbbek lesznek veled.
2008. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az én lányom lennél én sem engedném hogy pasizzál!Hidd el fiatal vagy még ehhez, persze ez most úgy hangzik mintha mi valami régimódi fazonok lennénk.Én 31 éves vagyok és 16 éves koromban kezdtem el járni az első fiúmmal, hidd el nem maradtam le semmiről! Sőt! A szüleid féltenek és jogosan.Biztos hallottál már te is sok olyan dolgot a médiában, ami bizony megdöbbentő! Pl.11-13 éves lányok teherbe esnek, nem mernek szólni a szülőknek, és ott a baj.Ne siettesd a dolgokat , a szüleid látni fogják amikor megértél a pasizáshoz.
2008. júl. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai még egy 13 éves lánynak pasizni. Mondjuk szerintem tisztázni kellene, hogy mit is jelent ez a kapcsolat, meddig mennétek el. Ma már megszokott, hogy ilyen korú lányok járnak srácokkal, de ezek amolyan tiniszerelmek nemi élet nélkül, maximum egy-egy suta csókkal, ami nem baj. Ha te ilyen szárnypróbálgatásokra vágysz, akkor beszélj az anyukáddal és győzd meg, hogy nem arról van szó, hogy ágyba akarsz vele bújni. Ha megbízik benned, akkor biztos elenged téged randikra, ami mondjuk lehet mozi, séta, ilyesmi, de semmiképpen sem szex, mert valószínűleg erre még nem vagy felkészülve lelkileg.
2008. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 b_tinaa válasza:
Szia en is igyvagyok vele!13vagyok! A szuleim nem engedtek eleinte,de amikor bemutattam nekik es mar jobban megismertek aztmondtak talalkozhatok vele! :) Valahogy meselj rola vagy ird korul a pasit!csak h jobban bizzanak benned hogy tenyleg nem akarkirol van szo hanem egy rendes fiurol!:) Soksikert!
2014. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!