Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és a szüleim...

13 éves vagyok és a szüleim nem engedik hogy találkozzam a pasimmal. Mindíg azt mondják hogy csak 13 éves vagyok! Mindíg a barátnőmmel megyel miközben ő is ott van. Mit tegyek hogyan tudnám megfűzni szüleimet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Először menjetek csak el közösen. Menj vele kirándulni, vagy szervezz meg egy nyári tábort.
2008. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

igazuk van 13 évesen még gyerek vagy. a kérdés mennyi diös a "pasid" ha ö a te korosztájod 13-14 max 15 akkor meg kell érteniük hogy bizalom, és te nem fogsz olyat tenni ami miatt félteniük kellene. ha viszont idösebb én is félteném a gyerekem.

ad meg nekik a bizalom alapot. mutadsd be nekik a barátod, mond meg nekik hogy mi lenne ha nálatok lennétek együtt, ahol a szülök uggymond kontrolálni tudnak. vagy ha jártok kirándulni a szüleiddel, mi lenne ha a barátod is menne veletek.

2008. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem fiatal vagy még, és ezért megértem a szüleidet, hogy nem engednek el egy fiúval, hiszn akármit csinálhat veled. Idő kell, hogy megismerjék, és persze alkalmat is kell ehhez teremteni. Szervezz közös kirándulásokat, kerti sütögetés, vagy bármilyen közös programot, ahol megismerhetik. Ha már megbíznak benne, akkor el is fognak engedni vele.
2008. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy, ne zsarold a szüleidet. Túl fiatal vagy még a pasizáshoz. Csak azért ne pasizz, mert a korodbeli lányok többsége hülye és divatozni akar, hogy így fogalmazzak. Ráérsz még pasizni, nem kell aggodni, nem maradsz le semmiről. Ha az én gyerekem lennél, én már régen szobafogságot adtam volna neked!
2008. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Szia!12 eves vagyok es 15 a pasim:).Barmikor talalkozhatunk.Anyuek ismerik a fiut,szokott nalunk jonni stb stb.A legjobb otlet ha bemutatod a pasid a szuledinek es akkor szerintem el fognak vele enegedni!En szurkolok neked!Ird meg hogy mi lett a folytatas! Hogy eggyesek milyen bunkok!Az volt a kerdes hogy hogy tudja megfuzni a szuleit enm az hogy Ki ert eggyet a szuleimmel?Vagy ki mit csinalna a szuleim helyeben velem?Aki nem ir normalis valaszt ami a KERDESRE FELEL az inkabb halgasson!Nyugottan le lehet pontozni,igazam van!!
2008. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
51%
Szerintem is igaza van az elöttem levő lányka.Énis 12 vagyok és az én pasim is 15...nyugodtan találkozhatunk átjöhet a fiú meg minden...Szerintem abszólut de nem divatból szerelmesek sem a lányok,sem pedig a fiúk.Ha ő elég érett egy fiúhoz akkor miért ne járhatna vele?Én drukkolok...remélem sikerülni fog!:D
2008. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
90%
Én is abban a korban kezdtem pasizni és ugyanígy eltiltottak, de persze akkor is találkoztunk titokban, később pedig elhívtam a barátom hozzánk hogy megismerje a szüleimet, és rájöttek hogy tőle nem kell félteniük, pedig 18 volt én pedig csak 13. Azután legtöbbször nálunk voltunk, hogy lássák a szülők mit csinálunk, próbáld ki te is ezt, hátha beválik. Találkozzatok nálatok, később el fognak engedni vele ha látják hogy rendes srác, nekem is bevált.
2008. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Hat basszatok meg!Azert pontoztatok le mert az igazat mondtam!az elso 12 eves csajszi vagyok amugy!
2008. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első 12 évesnek.Jogos volt a lepontozás.Először is tanulj meg helyesen írni.Tudod ezt az iskolában tanítják.A másik, látom káromkodni már tudsz.Én is szobafogságra ítélnélek.
2008. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Nem értem, hogy 13 évesen miért létfontosságú dolog a pasizás... A következő lényeges kérdés, hogy hány éves a fiú. Ha tényleg annyira találkozgatni akarsz vele, elöször is meg kellene tudnod, hogy a szüleid miért nem akarják, hogy összefuss vele, biztos hogy van valami oka. Szerintem üllj le beszélgetni a szüleiddel erről az egész témáról, nem megfűzni kell őket, meg kijátszani, hanem meggyőzni. Ennyi.
2008. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!