Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is így kellene...

Szerintetek is így kellene éreznem?

Figyelt kérdés

Az alapszituáció a következő: párommal 2 éve vagyunk együtt, egyetemisták vagyunk, együtt lakunk albérletben már majdnem egy éve. Ő 1 hónapja külföldön van tanulmányi úton, néhány nap múlva indul haza. A legjobb barátjának születésnapi bulit szerveznek ismerősei, pont aznap amikor ő hazaérkezik. Mivel ez a buli másik városban van, így maximum úgy tudna elmenni, ha Budapestről rögtön oda menne és csak másnap jönne haza. Megkérdezte, hogy szerintem mit csináljon, én rábíztam a döntést, mondtam neki, hogy ha szeretne menjen el nyugodtan. Lehet, hogy ezt a barátját a nyáron már nem is látja többet, mi viszont utána úgyis együtt leszünk még az albérletben, szóval nem csináltam ebből ügyet.

Erre ma Anyu telefonon megkérdezte, hogy mikor jön haza párom, én megmondtam, hogy mikor ér be a repülő, és hogy lehet először elugrik a barátjához. Anyukám kikelt magából, hogy mégis hogy képzeli ezt párom, meg gondolkodjak el a kapcsolatunkon, mert ez a fiú engem semmibe vesz. Most ez tényleg ekkora dolog? Ti mit gondoltok erről?


2013. jún. 14. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te meg gondolkodj az anyáddal való kapcsolatodon, ha ő ennyire nem tiszteli a TI közös döntéseteket, és ennyire beleugat a dolgotokba!

Tök normálisan alátámasztottad észérvekkel, hogy miért megy először a haverjához a srác. Ha ezt a kedves mama nem érti meg, akkor bovsi, de buta.

A srácot sajnálom előre, hogy esetleg ilyen anyósa lesz...

2013. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, amikor elengedted, és teljesen igazad van, a kapcsolatotokkal pedig nincs semmi gond, hiszen rákérdezett és csak utána döntött:)
2013. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hisztizhetsz mindig mindenen. Van, amikor engedni kell és a kedvében járni a párodnak. Szerintem jól döntöttél. Anyukád kedveli egyébként a párodat? Mert ez kicsit úgy hangzik, mintha meg sem akarná érteni, miért egyeztél bele, hanem csak egyből hangolni akarna téged ellene.
2013. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Félreérted, a telefonbeszélgetés kb így zajlott le:

-És xy mikor jön haza?

-Pénteken érkezik Magyarországra, de lehet aznap még elugrik Z-hez és csak szombaton jön haza.


Na és itt kezdődött rögtön az észosztás, magyarázkodni esélyem sem volt.

2013. jún. 14. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
elmagyaráztad anyudnak, hogy miért lenne ez? egyébként teljesen igazad van, korrekt a részedről...
2013. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazad van.:) Kár is lenne ebből ügyet csinálni. Legfeljebb menj el te is a buliba ha teheted, és akkor hamarabb találkoztok. De igazából nincs ennek akkora jelentősége.
2013. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedveli Anyu egyébként a barátomat, szokatlan is volt tőle ez a viselkedés, ezért is gondolkodtam el rajta, hogy vajon igaza van-e. Örülök, hogy megerősítettetek a saját elgondolásomban.

A buliba sajnos nem tudok menni, mert másnap dolgozok.

2013. jún. 14. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy az embernek rossz napja van, és olyanokon tölti ki haragját, akiknek semmi köze hozzá. Ilyenkor esetleg hajlamos olyan dolgokat mondani, amiket nem akart...

Teljesen jól döntöttél, ne akadj ki anyukádon sem, ha egyébként nem ilyen. Beszélj majd vele még, ha jobb hangulatban lesz. :)

2013. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez jót tesz a kapcsolatotoknak.Mármint az,hogy nem hisztizel be mindenen,és nem fogod túl szoros pórázon.Neked van igazad.
2013. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!